Trečiadienio popietę Kauno organizacijoms išplatintame laiške – nerišlus pagalbos prašymas (papildyta)

Asociatyvi / Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekęs laiškas iš domeno „dipolis.eu“ elektroninės duombazės išplatintas ir kitoms Kauno įstaigoms, tačiau su laiške išdėstytu pagalbos prašymu portalo redakcija niekaip nesusijusi. 

Trečiadienį portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijos el. pašto adresu buvo gautas Rolando Prušinsko laiškas, kuriame vyras nerišliai prašė pagalbos sau ir savo šeimai. Žurnalistai pabandė susisiekti el. paštu, iš kurio rašė minėtas pilietis, kad išsiaiškintų tikrąją situaciją, vėliau šis laiškas su nuoroda į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcijos el. paštą „spaminiu“ būdu išplito po įvairių Kauno organizacijų elektronines pašto dėžutes.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija atsiriboja nuo šio laiško turinio ir jį parašiusio autoriaus, jo kontaktai perduoti Kauno socialiniams darbuotojams.

Šio laiško siuntėjo duomenyse nurodoma, kad laiškas buvo išsiųstas iš domenui „dipolis.eu“ priklausančios pašto dėžutės. Suvedus domeno adresą atsidaro Rotary klubo „Dipolis“ interneto svetainė. Portalas „Kas vyksta Kaune“ susisiekė su klubo atstovais dėl tolimesnio „spaminio“ laiško kelio tyrimo.

Papildyta

Projekto „Be streso II“, iš kurio el. pašto dėžutės domene „dipolis.eu“ išsiųstas laiškas, vadovas Aurelijus Daškevičius patvirtino, kad žinutė buvo kenkėjiška. „Atsiprašome, kad šiandien nuo 11.35 h iki 13 h iš mūsų pašto dėžutės gavote daug laiškų, kurių mes patys (projekto „Be streso II“ komanda) nesiuntėme. Projekto matomumas ir stiprus pripažinimas pritraukė asmenis, kurie tai norėtų panaudoti negarbingiems tikslams“, – redakcijai atsiųstame laiške teigia A. Daškevičius.

„Be streso II“ komandos manymu, įvyko kibernetinė ataka – svarstoma kreiptis į policiją dėl įvykio ištyrimo. „Jautėme dėmesį iš ne visai draugiškų atstovų. Neatmetame, kad galėjo pasinaudoti mūsų noru atkreipti visų dėmesį į vieną iš skaudžių temų Lietuvoje“, – rašo projekto vadovas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atskleidė politikų populiarumo reitingus, kaunietis – topų viršūnėse

Sudegusiame bute rastas moters lavonas

Įtemptoje kovoje varžęsis „Žalgiris“ neatlaikė – pralaimėjo vokiečių komandai

Vilijampolėje neleistinoje vietoje pastatytas automobilis sunkina eismą – tikisi nelaimės

Eismo įvykis Dainavoje – moteris vežama į gydymo įstaigą

Geras elgesys atsipirko – aktorius P. Dimša iš pataisos namų išleidžiamas anksčiau

Gyventojai įbauginti: eglutės vagystė nuotaiką sugadino visiems

Ryškūs pokyčiai Laisvės alėjoje: dviejose atkarpose pradėta kloti nauja danga

Surasta nupjauta „Skalbėjos“ galva

Kaune atidaryta solinė L. Kazlauskienės - Punk Gallery tapybos paroda