Piktinasi skaitytojas: kaip praeiti pėstiesiems?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Beveik prieš du mėnesius prasidėję Dainavos parko rekonstrukcijos darbai jo kraštine žygiuojantiems pėstiesiems kelia netikėtų kliūčių, teršiama ir važiuojamoji gatvės dalis.

„Gal galit pasakyti, kaip pėstiesiems praeiti? Ir ar galima dumblinais ratais ant važiuojamosios dalies važiuoti?“ – klausė su takelį užpylusia purvo vonia susidūręs „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Šį atvejį jis užfiksavo nežymėtoje gatvelėje, einančioje palei parko rytinį kraštą – vienas jos galas išeina į V. Krėvės prospektą, kitas – į Taikos prospektą. Norint sėkmingai įveikti šį asfaltuotą pėsčiųjų tako ruožą, rodosi, praverstų botai. Teršiama ir važiuojamoji kelio dalis, o taką ir gatvę skirianti žolės juosta pavirtusi atvirais arimais.

Statybų aikštelė, žinoma, negali būti sterilia vieta, o rekonstruojamame parke nereikėtų stebėtis laikinai suniokotais žaliaisiais plotais, tačiau reikia priminti, kad kelio dangos užteršimas pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 459 straipsnį užtraukia 300-560 eurų baudą.

Kaip rašė „Kas vyksta Kaune“, rekonstruojamame Draugystės parke bus įrengtos paplūdimio tinklinio, krepšinio, parkūro aikštelės. Kauniečiai naujajame parke taip pat galės žaisti stalo tenisą, petankę, naudotis 1,5 km ilgio bėgimo-ėjimo trasa. Parke bus įrengtos treniruoklių stotelės, savo vietą atras ir riedutininkai bei riedlentininkai, kuriems iškils ekstremalaus sporto aikštelė. rekonstrukciją numatyta užbaigti per 12 mėnesių. Iš viso parko sutvarkymo ir priežiūros darbams skirta beveik 1,6 mln. eurų.

Nepraėjo be pasipriešinimo ir rekonstrukcijos pradžia – parko prieigose gyvenantys kauniečiai teigė, kad jie nebuvo pakankamai informuoti apie atliksimus darbus, piestu stojo prieš želdinių kirtimą. Daugiau apie rezistenciją skaitykite čia.

80 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Gyvenimo audros kauniečius nubloškė į sąvartyną: atsistoti ant kojų sunku

Sąjūdžio minėjime prie Kauno A. Juozaitis žengs svarbų žingsnį

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos