M.A.M.A. ceremonijoje po pertraukos pasirodys scenos grandai

Asociatyvi / P. Grigaliūno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sausio pabaigoje Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks septintieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017. Renginyje kasmet parodomas visas lietuviškos muzikos spektras nuo šių dienų scenos užkariautojų iki tų, kurie dėjo pamatus lietuviškos muzikos industrijai. Organizatoriai atskleidė dvi ceremonijoje pasirodysiančias grupes, kurias galima priskirti būtent pastarajai kategorijai.

Lietuvos repo kumštis „G&G Sindikatas“ dėl savo į vatą nevyniojamų tekstų, broliškos dvasios ir velniškos energijos kaskart suburia daugiatūkstantinę minią populiariausiuose šalies festivaliuose, didžiausiose arenose ir miestų aikštėse. Ir jų trofėjų sąraše – dvi M.A.M.A statulėlės, liudijančios, kad tai – geriausia 2011 ir 2013 metų hip hopo grupė. O kas toliau?

„Dabar ypač jaučiamas pagyvėjimas, daug kūrybinių syvų. Šią savaitę pristatėme naują dainą „Saugokit šviesą“. O tolimesnis „G&G Sindikato“ veiksmų planas toks: sausio 26 dieną – M.A.M.A apdovanojimai, vasario 17-ąją – naujas albumas, kuris jau bebaigiamas, po to – grupės koncertai arenose“, – pasakojo komandos narys, „G&G Sindikato“ vadybininkas Justas Čekuolis.

Pastarąjį kartą M.A.M.A apdovanojimuose jie grojo prieš trejus metus – tuomet ant scenos pasirodė su Vidu Bareikiu. „Šį kartą „G&G Sindikatas“ bus savose sultyse, nes grosime paskutinio kūrybinio etapo himną „Tiems, kurie nieko nebijo“. Nuo pat atsiradimo tai yra kraują varantis hitas, todėl ir „Žalgirio“ arenoje viskas bus su ugnele: darysime „sindikatišką“ šou, kuris niekada nenuvylė jokios arenos, apdovanojimų taip pat“, – teigė J. Čekuolis.

Ceremonijoje prieš 5 metus yra koncertavę ir scenos veteranai „Rondo“, tuomet visą „Žalgirio“ areną sukėlę ant kojų. Sausio 26-ąją „Rondo“ sugrįš į M.A.M.A apdovanojimų sceną, šįkart – drauge su buvusiu vokalistu Laimontu Diniumi-Lainiumi.

„Atliksime įžymųjį hitą „Tau“. Mes su Lainiumi daug metų kartu dainavome šitą dainą, esame seni geri draugai. Kai prodiuseriai pasiūlė vėl kartu padainuoti, buvome tik UŽ!“ – gerai nusiteikęs kalbėjo „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara, šiandien rengiantis savo jubiliejinio turu koncertą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Lainius taip pat tęsia muzikinį kelią, koncertuoja su draugų grupe, turi profesionaliai parengtą programą, kurios kertinė daina – „Tau“, užgrūdinta koncertiniuose turuose, patikrinta laiko ir įvairiausių hitparadų bei įregistruota agentūroje „Factum“ kaip ilgiausiai išsilaikiusi populiarumo viršūnėje.

„Atliekama kartu su „Rondo“, šita daina turėtų suskambėti kaip nostalgiško melodingumo, šiuolaikinio garso ir kažko labai artimo miksas, – svarstė Lainius. – Didysis paradoksas, o galbūt ir paslaptis yra tai, kad dėl dainos „Tau“, gimusios Kaune, senosios „Rondo“ repeticijų rūsyje, iš pradžių kilo abejonių. Tuo metu svarstėme, ar ją verta įtraukti į koncertinę programą, mat daina savo muzikine faktūra buvo gana sudėtinga ir… na, nelabai tipiška, pernelyg moderni tuometinei lietuvių pop muzikos scenai. Bet jau po pirmųjų koncertų tapo aišku, kad ši daina išliks ilgam…“

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017, suburiantys geriausius atlikėjus, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks sausio 26 d. Jau anksčiau paskelbta, kad renginyje koncertuos charakteringa lietuvių atlikėja Monique ir užsienio rinkai kurianti Beatrich, pasirašiusi sutartį su pasaulinio garso žvaigždes globojusiais britais.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vyriausybė nusprendė pirkti visas septynias kuriamas koronaviruso vakcinas - paaiškėjo galima kaina

Deficitinį „Žalgirio“ biudžetą pristatęs P. Motiejūnas: ruošiamės trims scenarijams

Kauno ligoninėje mirė dar 2 koronavirusu sirgę žmonės

Raktas į sveiką širdį: specialistai kviečia suprasti rizikas ir keisti savo kasdieną

Daugiausia naujų koronaviruso atvejų – Kauno apskrityje: infekcija užsikrėtė 4 vienos klasės mokiniai

Kauno rajono moksleivius kviečia dalyvauti motyvacinėje programoje „Prisijunk!“

Per parą Lietuvoje patvirtinti 73 nauji koronaviruso atvejai

S. Skvernelis apie vakcinas nuo koronaviruso: tikrai nebūsime „bandomaisiais triušiais“

Nelegalios daugyklos vis dar klesti: dėl žiauraus elgesio su gyvūnais atliekami 79 tyrimai

Išsiaiškinus gudrią 2,5 mln. eurų vertės kontrabandos schemą sulaikyti muitininkai ir vilkikų vairuotojai