Rytinis „BMW“ vairuotojo siautulys: pabėgo iš dviejų eismo įvykių

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Įtariama, neblaivus „BMW“ vairuotojas pirmadienį pasitiko su trenksmu. Tiesą pasakius, net keliais – pasireiškęs miesto centre, už valandos pasišalino iš kito eismo įvykio Kauno rajone, o drama pasibaigė gerokai apgadinto automobilio stabdymu Dainavoje.

Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), apie 8.30 val. gautas pranešimas, kad A. Mickevičiaus gatvėje 1984 m. gimusio vyro stovintį „BMW“ automobilį kliudė kita „BMW“ markės transporto priemonė, važiavusi atbuline eiga. Pildant eismo įvykio deklaraciją, pasakęs, kad keliauja pasiimti dokumentų, antrojo „BMW“ vairuotojas pasišalino iš eismo įvykio vietos.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja, galimas daiktas, užfiksavo kaip tik šį įvykį miesto centre: du vyrai, vienas jų – basomis, stūmė, kaip sakė liudininkė, ką tik galu į kitą „BMW“ atsitrenkusią transporto priemonę.

Nedelsiant pradėta pasišalinusio vairuotojo paieška. Apie 9.55 val. gautas pranešimas, kad Karmėlavoje, Vilniaus gatvėje „BMW“ kliudė 1968 m. gimusio vyro vairuojamą automobilį „Opel Corsa“ ir 1950-ųjų gimimo vyro vairuojamą sunkvežimį „Iveco“. „BMW“ vairuotojas vėl pasišalino iš avarijos vietos. „Opel“ vairuotojas dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

Apie 10.10 val. Taikos ir Pramonės prospektų žiedinėje sankryžoje pastebėję smarkiai apgadintą „BMW“, Kauno apskrities VPK pareigūnai sulaikė, manoma, iš dviejų eismo įvykių pasprukusį vairuotoją. 1982 m. gimęs vyras pristatytas į gydymo įstaigą blaivumui nustatyti.

87 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojas: Šilainiuose nusidriekė į „Lidl“ norinčių įeiti kauniečių eilė (video)

15 jaunų banditų sužalojo automobilyje buvusį jaunuolį

Ministerijos pranešimo negavusi Kauno savivaldybė mažinti tyrimų skaičiaus neketina

Dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimų nubausta daugiau nei 20 asmenų

Viskas pasikeitė per porą savaičių: ar jau žinom, kas laimės rinkimus?

Kaune nusileido lėktuvas iš Kinijos su 23 tonomis apsaugos priemonių

Nors dalis laikų Kauno patikros punkte liko neužpildyti, skaitytojai fiksuoja eiles

Užgeso dar vieno koronavirusu užsikrėtusio žmogaus gyvybė

Kaune apsilankęs G. Nausėda sukritikavo naktinį ministro sprendimą: taip būti negali

Laikinai apribotas mobiliųjų patikros punktų darbo laikas