Žudikas kėdainietis parskraidintas iš Vokietijos, jo bendrininkas, manoma, slapstosi Didžiojoje Britanijoje

Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lapkričio 17 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai iš Vokietijos į Lietuvą parskraidino kėdainietį Gediminą Podžecką, gimusį 1983 m., kuris 14 metų slapstėsi nuo Lietuvos teisėsaugos institucijų dėl 2002 m. sausio 11 d. Kaune, Vydūno alėjoje, kartu su dviem bendrininkais įvykdyto nužudymo.

Jie Kauno technologijos universiteto bendrabučio foje mirtinai suspardė čia besišildžiusį benamį. Žudikams tada buvo po 19 metų.

G. Podžeckas buvo nuteistas 11 metų laisvės atėmimo, tačiau nuo bausmės atlikimo pasislėpė – pabėgo į užsienį.Vakar žmogžudį sučiupo Vokietijos policija. Vienas jo bendrininkas bausmę jau atliko, kitas vis dar ieškomas

Kauno apskr. VPK pareigūnai aktyviai ieško dėl šio įvykio taip pat nuteisto Andriaus Danilovo, gimusio 1983 m. Vyrui, kurio paieška paskelbta 2003 m., Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartimi paskirta 7 metų laisvės atėmimo bausmė. Manoma, kad nuteistasis gali slėptis Jungtinėje Karalystėje.

Asmenis, turinčius informacijos apie galimą A. Danilovo buvimo vietą, ar bet kokios kitos vertingos informacijos, prašome apie tai informuoti telefonu 8 37 303 450 arba naudojantis elektroninių policijos paslaugų portalu www.epolicija.lt.

Atkreipiame skaitytojų dėmesį, kad policijos pateikta A. Danilovo nuotrauka daryta 1999 m., dabar jo išvaizda gali būti pasikeitusi.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Tiesiogines transliacijos įrašas: į Kauno rajoną atvažiavusi policija iškvietė vaiko teises (video)

Karmėlavos kelyje avarija – abu vairuotojai gydymo įstaigoje

Iš Ruklos į ligoninę – kariams prireikė medikų pagalbos

Artėja prie sutarimo: pakeitimai dėl alkoholio „bambaliuose“ - nuo 2020 metų (papildytas)

Sulaikymo metu mirusio Rusijos piliečio artimiesiems priteista įspūdinga suma

Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Kada bus baigti prie Parodos kalno kauniečiams seniai įgrisę darbai?

Kauniečių pamiltas baras „Republic” subūrė karaokė mylėtojus

Kaune - žaibiška naujutėlaičio „BMW“ vagies sulaikymo operacija

Partizanų gatvėje - nesėkmingas prabangaus „Porsche“ manevras