46-oji metų savaitė Kaune: savivaldybės tarybos posėdis ir akistatos ant arenos parketo

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

46-ąją metų savaitę Lietuvoje minėsime ir Tarptautinę studentų dieną, ir Pasaulinę filosofijos dieną, ir dar daug įvairių švenčių. Na, o Kaunui ši savaitė atneš nemažai naujų sprendimų, rimtas varžovų akistatas ir dar daugiau niūriam rudeniui nebūdingų spalvų.

Orai stipriai nesikeis – jau dabar rytais galima pajausti šalčio žnaibymą, o kadangi temperatūra net ir šilčiausią savaitės dieną nepakils daugiau nei 7 laipsnių šilumos, teks prie to priprasti. Visa savaitė turėtų būti be didesnių kritulių, tamsesni debesys atplauks tik savaitgalį. Detalią ateinančios savaitės orų prognozę galite rasti čia.

Pirmadienį Kauno reikalai, regis, išeis už Kauno ribų – daug diskusijų pakurstęs Kauno miesto savivaldybės sprendimas centralizuoti produktų darželiams pirkimą, apie kurį daugiau galite skaityti čia, bus aptarinėjamas Vilniuje vyksiančioje Lietuvos tėvų forumo konferencijoje „dėl Kauno merijos savivalės ir antidemokratijos apraiškų Kaune“. Tiesa, pats meras Visvaldas Matijošaitis taip pat bus Vilniuje – Švietimo ir mokslo ministerijoje vyks pasitarimas dėl „Mokslo salos“.

Nemažai svarbių sprendimų kauniečiams bus priimta ir antradienį – Kauno miesto savivaldybėje vyks dešimtasis Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdis. Tarp svarbiausių posėdžių klausimų – miesto biudžeto patvirtinimas, žemės mokesčio tarifų nustatymas, atliekų priėmimo ir apdorojimo Kauno regioniniuose sąvartynuose dilema. Detalią posėdžio darbotvarkę galite rasti čia.

Žinoma, savaitės pradžia nereiškia, jog Kaune nebus ką veikti. Kauno valstybinė Filharmonija pakvies visus kauniečius ir miesto svečius į tarptautinio šiuolaikinės muzikos festivalio „Iš arti“ renginį „Baltijos muzikos magija“, apie kurį daugiau skaityti galite čia, o daugiau renginių, vyksiančių Kauno valstybinėje Filharmonijoje, aprašyta čia.

Trečiadienį savivaldybė orientuosis į einamųjų reikalų sprendimą, o vakarop vicemeras Simonas Kairys dalyvaus galerijos „Meno parkas“ veiklos dvidešimtmečiui skirtame renginyje, vyksiančiame Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus amfiteatrinėje salėje.

Ketvirtadienį Kauno rajono savivaldybė nuo 13.30 val. kviečia į Raudondvario dvarą, kuriame vyks istorinė mokslinė konferencija „Lietuvių tautinės savigarbos ir pilietinės drąsos diplomatinis dokumentas nacių okupuotoje Lietuvoje“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Kazio Griniaus, Jono Prano Aleksos ir Mykolo Krupavičiaus memorandumo 75-osioms metinėms. Dieną meras ir visa komanda toliau nagrinės miesto reikalus, tačiau vakare V. Matijošaitį bus galima sutikti „Žalgirio“ arenoje, kurioje vyks Eurolygos akistata „Žalgiris“ – „Baskonia“. Jei negalėsite stebėti varžybų, rezultatus ir gražiausius kadrus po rungtynių rasite portalo „Kas vyksta Kaune“ sporto skiltyje.

„Kauno šviesų festivalio“ sugrįžimas – spalvose paskendo Soboras 15 nuotr.

Savaitgaliui lipant ant kulnų, Vytauto Didžiojo universitetas kauniečius pakvies į nemokamą seminarą, kuriame bus aptariami projekto rengimo etapai, jų specifika, galbūt daugeliui nerimą keliantis ir painus, paraiškos fondui ar institucijai rengimo procesas, iškylančios problemos, jų sprendimo būdai. Renginys nemokamas, plačiau apie jį skaitykite čia. Taip pat nereikia nusivilti, jeigu nespėjote išvysti didingojo Soboro – „Kauno šviesų festivalis“ niekur nedingsta, gražiausi kadrai – mūsų galerijoje, o sužinoti, koks objektas nušvis jau šį penktadienį galėsite čia.

Taip pat, kaip įprasta, penktadienį portale „Kas vyksta Kaune“ laukite ir detalios savaitgalio renginių apžvalgos. Jeigu nenorite jos laukti, visus miesto renginius galite rasti mūsų kalendoriuje.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų

Žemės ūkio ministerijos perkėlimo į Kauną procese - naujas žingsnis

Kauniečiai įspėja: už „Megos“ visą dieną formuojasi spūstis

Dėl aferų Pravieniškėse teisiamo V. Pitkausko vadovaujamai įmonei - palankus sprendimas

Per Kalėdas nedirbs pamėgto prekybos centrų tinklo parduotuvės

Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja apšmeižė atimtų vaikų mamą dėl girtumo (papildyta)