Kauniečiai atidavė balsus už savo miesto „Metų automobilį“

V. Pilkausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį Kauno gatvėmis dūzgė patys naujausi konkursui „Lietuvos metų automobilis 2018“ pateikti modeliai. Automobilius bandžiusių kauniečių poreikiai išsiskyrė: vieni norėjo, kad transporto priemonė būtų greita ir manevringa, kiti ieškojo komfortiškų ar talpių automobilių, tad ir geriausių dešimtukas – įvairus.

Rinkimus organizuojantis Lietuvos žurnalistų autoklubas su „Kas vyksta Kaune“ šiemet įsteigė nominaciją „Lietuvos metų automobilis Kaunui“, o rinkimų pradžią pažymėjo visi žmonės, šeštadienio popietę atvykę į prekybos centrą „Mega“.

Kaune – kompetentingi vairuotojai

Lietuvoje dažnai kartojama: „Kaunas atsigauna“. Atsigauna miestas, atsigauna žmonės, metas atsigauti ir Kauno automobilių parkui. Tad šiame mieste, šalia prekybos centro „Mega“, Lietuvos žurnalistų autoklubas išrikiavo į „Lietuvos metų automobilio 2018“ titulą besitaikančius pretendentus ir atidavė juos kauniečių teismui.

„Kauniečiai, skirtingai nei kitų miestų gyventojai, visais laikais daug labiau domėjosi automobiliais. Iš čia yra kilę daug automobilių sporto legendų. Čia jų daugiausiai gyvena ir dabar. Juk šalia Kauno – vienintelė lenktynių trasa Lietuvoje. Kauniečiai automobiliams neabejingi, domisi jais ir gali puikiai atstovauti tautos balsui“, – naujos nominacijos tikslingumą aiškino Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas Valdas Valiukevičius.

Ekspozicijos vieta pasirinkta neatsitiktinai: prekybos centras „Mega“ stovi šalia judriausios Lietuvos magistralės, čia plūsta milžiniški žmonių srautai, o po atnaujinimo atsiradusios naujos erdvės puikiai tinka naujausių automobilių ekspozicijai.

Vieniems reikia komforto, kitiems – kad „valintų“

Svečiai nesikuklino – noriai landžiojo po automobilius, bandė juos kelyje ir vertino. Tačiau vairuotojų nuomonės apie pateiktus modelius išsiskyrė, mat kiekvienas pašnekovas automobilius rinkosi daugiausia pagal savo poreikius.

„Norisi, kad automobilis būtų ekonomiškas ir komfortiškas, kad būtų tylus ir turėtų automatinę pavarų dėžę. Dabar žmonės nenori važinėti su tokiomis senovinėmis mašinomis, kur kaip traktoriuje, reikia pačiam pavaras perjunginėti“, – sakė daugelį automobilių apžiūrėjęs Arnoldas.

„Ekologija, ekonomija? Ne, visiškai nesvarbu. Man svarbu, kad automobilis gerai trauktų“, – konstatavo BMW gerbėjas Mantas.

„Tik jau ne BMW. Žentas pravežė, išlipau šlapia nugara. Nepatinka man tokie. Aš manau, kad automobilis turi būti didelis ir patogus. Man patiko „Audi Q5“. Taip, gatvės Kaune jau lygios, bet vis tiek norėtųsi, kad su ta mašina ir į kaimą būtų galima nuvažiuoti“, – savo nuomonę reiškė Romualdas.

Kaunui reikia smagaus automobilio

„Daug kas sako, kad Kaune žmonės važinėja agresyviai. Aš taip nesakyčiau. Pats esu iš agresyvesnių vairuotojų, ir man atrodo, kad mūsų mieste vairuotojai kaip tik važinėja vangiai. Yra agresyvių vairuotojų, kaip ir visur kitur, bet dauguma važiuoja lėtai, dažnas kalba telefonu, nežiūri į kitus eismo dalyvius. Aš manau, kad Kaunui reikia ne agresyvaus, bet smagaus, gyvybingo automobilio, kad žmonės padėtų telefonus ir pradėtų vairuoti“, – išaiškino kaunietis Saulius.

„Lietuvos metų automobilis Kaunui“ rinktas balsavimo būdu. Prie „Megos“ automobilius apžiūrėję ar juos išbandę žmonės balsavo už vieną jiems labiausiai patikusį modelį. Vėliau už dešimt daugiausia balų surinkusių modelių balsuos interneto tinklalapio „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, kurie ir išrinks geriausią kauniečių automobilį. Tolesnę rinkimų eigą sekite „Kas vyksta Kaune“ portalo „Facebook“ paskyroje!

O „Megos“ lankytojams labiausiai patikusių automobilių dešimtukas, abėcėlės tvarka, yra toks: „Audi Q5“, „BMW 5“, „Honda Civic“, „KIA Stonic“, „Mazda CX-5“, „Opel Insignia“, „Peugeot 5008 GT“, „Range Rover Velar“, „Škoda Karoq“ ir „Volkswagen Arteon“.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų

Žemės ūkio ministerijos perkėlimo į Kauną procese - naujas žingsnis

Kauniečiai įspėja: už „Megos“ visą dieną formuojasi spūstis

Dėl aferų Pravieniškėse teisiamo V. Pitkausko vadovaujamai įmonei - palankus sprendimas

Per Kalėdas nedirbs pamėgto prekybos centrų tinklo parduotuvės

Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja apšmeižė atimtų vaikų mamą dėl girtumo (papildyta)