Kas vyksta Kaune lapkričio 10-12 dienomis? (Renginių kalendorius) – Kas vyksta Kaune

Kas vyksta Kaune lapkričio 10-12 dienomis? (Renginių kalendorius)

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Kuo toliau, tuo mažiau saulės ir šviesos matome – ruduo, lapkričiui verčiantis į antrą pusę, artėja prie finišo tiesiosios. Tai puikiai įrodo ir orai – termometro stulpelis vis dažniau nukrenta arčiau nulio, rytais kartais pasitinka ledu aptraukti langai ir garų debesys iškvepiant orą.

Šis savaitgalis nebus išskirtinis – temperatūra sieks vos 3-5 laipsnius šilumos, o apsireiškus krituliams, sniegas ir lietus keis vienas kitą. Tačiau Kauna siūlo neleisti šalčiui uždaryti jūsų namuose – mieste savaitgalį vyks visa puokštė renginių, o šviesų netruks net ir anksti sutemus.

Trumpametražių istorijų apie kauniečius pristatymas

Ruošiantis Lietuvos šimtmečio minėjimui, Kaune buvo kuriami trumpametražiai filmukai, kuriuose pasakojamos trys istorijos apie miestui ir valstybei kuriančius asmenis, tačiau jos nėra žinomos plačiai. Filmavimo grupė VšĮ „KTV Studija“ džiaugiasi galėdama pagaliau prabilti apie herojus, tad nepraleiskite penktadienį įvyksiančios premjeros. Daugiau apie projektą galite skaityte čia. Filmų peržiūra nemokama.

Iniciatyva „Zero waste“

Vis dažniau nerimstant kalboms apie pablogėjusią planetos ekologinę būklę, gimsta naujos iniciatyvos, skatinančios gyventi švariau. Ne išitmtis ir „Zero Waste“ – organizatoriai kviečia visus, kuriems gyvenimas su kuo mažiau šiukšlių ir taršos yra sąmoningas pasirinkimas. Diskutuoti kvies apie vartojimą, visuomenės įsitraukimo galimybes, bei ką ir kaip vieningi žmonės gali padaryti planetos labui. Dalyvavimas nemokamas.

Paroda „Moters pasaulis“

Jau ketvirtadienį „Žalgirio arenoje“ prasidėjusi paroda neapleis Nemunosalos iki pat sekmadienio vakaro. Jau penkioliktus metus iš eilės organizuojama paroda šiemet pritraukė daugiau nei 400 dalyvių, o organizatoriai žada gausybę išskirtinių renginių ir staigmenų. Pabėgti nuo rutinos ir pasirūpinti savo išvaizdos atsinaujinimu bei dovanomis didžiųjų švenčių proga galima nuo 10 iki 18 val. Paroda mokama.

„The Flies“ koncertas

“The Flies” nepamirštamą rokenrolo dozę kurs įvairaus muzikinio skonio klausytojams, scenoje pristatydami pasaulinius rock ir pop muzikos hitus. Paįvairindami pasirodymus netikėtomis muzikinėmis variacijomis vaikinai pažada dovanoti gausybę puikių emocijų. Grupė kviečia pamiršti, koks niūrus ruduo už langų, ir pasinerti į visišką naktinį šėlsmą. Koncertas nemokamas.

Vaikų muzikos diena

Kauno filharmonija lapkričio 11-ąją mažiausius savo klausytojus kviečia į pirmą kartą organizuojamą „Vaikų muzikos dieną“. Renginio metu jaunieji muzikos gerbėjai galės susipažinti su įvairiausiaisiais muzikos instrumentais ir juos išbandyti: skambinti koncertiniu fortepijonu, mušti būgnus, griežti smuiku ar violončele, groti pučiamaisiais instrumentais. Tai tik vienas renginys, leidžiantis susipažinti su Kauno valstybine filharmonija – daugiau apie jų planus skaitykite čia. Renginys nemokamas.

Lietuvos metų automobilio rinkimai Kaune

Šį šeštadienį prie prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ vyks vienas pirmųjų konkurso „Lietuvos metų automobilis 2018“ renginių, kurio metu kauniečiai galės atiduoti savo balsą už labiausiai patikusius iš 34-ių konkurso dalyvių. Daugiau informacijos rasite čia. Renginys nemokamas.

Ekskursija „Molinės gerklės“

Bendruomenių platforma „Mažosios istorijos“ kviečia šeštadienį praleisti išgyvenant naujas patirtis – kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami į specialią perklausą ir ekskursiją „Molinės gerklės“. Šis susitikimas bus panašus į sambūrį prie laužo – tik spragsės ne žarijos, bet 1960-ųjų plokštelės, o asmenines istorijas pasakos anuomet neišgirsti ir visuomenės atstumti balsai. Renginys nemokamas.

Renesanso šokių mokymai

Kauno miesto muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyrius, tęsdamas muziką ir šokį apjungiančių renginių ciklą, kviečia į bendras treniruotes kartu su istorinių šokių kolektyvo „Saltus Gladii“ nariais. Pasinerti į šią epochą kauniečiai galės visą lapkritį. Užsiėmimai nemokami.

Taip pat raginame nepabijoti išeiti pasivaikščioti po Kauną sutemus – penktadienio vakarą startuoja dar viena „Kauno šviesų festivalio“instaliacija. Kokį objektą šįkart šviesose maudys organizatoriai, skaitykite čia.

Veiksmo Kaune taip stipriai netrūksta, kad net neįmanoma visko sutalpinti į vieną publikaciją – daugiau apie savaitgalio renginius galite rasti renginių kalendoriuje. Detali orų prognozė, leisianti sužinoti, ar prireiks skėčio – čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA