Gaisras Šilainiuose: išplitus ugniai liepsnos naikino „BMW“ automobilį

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sekmadienį, paryčiais, Šilainiuose gaudė specialiųjų tarnybų sirenos. Gavę iškvietimą dėl vieno degančio objekto, ugniagesiai veikiausiai nė neįtarė, kad teks gesinti dar vieną. Keista tai, kad, pasak įvykio liudininkų, gaisras beveik tuo pat metu įsiplieskė dvejose šio mikrorajono vietose – tos pačios paskirties objektuose.

„Pabudau nuo šuns lojimo ir priėjęs prie lango pamačiau, kad kažkas dega. Tuomet nieko nelaukdamas išėjau į kiemą, ir, kaip sužinojau, nuo atliekų rūšiavimo konteinerio Baltijos gatvėje užsidegė automobilis „BMW“, pastatytas prie pat jo. Kažkas padegė šiukšlių konteinerį“, – pasakoja portalo skaitytojas.

Pasak kauniečio, ilgą laiką priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos brigada negalėjo tinkamai privažiuoti prie gaisro židinio, nes kliudė greta stovintys kiti automobiliai. „Po kiek laiko gaisrininkai rado išeitį – privažiavo per mokyklos stadioną. Manau, numanant tokius galimus keblumus, gyventojai turėtų susimąstyti, kaip statyti savo turimas transporto priemones, kad specialiųjų tarnybų brigados galėtų privažiuoti be jokio vargo“,  – paaiškina įvykį matęs vyras.

Kauniečio teigimu, automobilis „BMW“ sudegė nevisiškai, sudegė tik transporto priemonės galas. „Viskas dėl atliekų rūšiavimo konteinerio. Šie popieriui išmesti skirti konteineriai buvo tuo pat metu kažkieno padegti ir vienoje, ir kitoje kiemo pusėje.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai patvirtino, kad lapkričio 5 d. rytą gautas pranešimas, jog dega šiukšlių konteineris. Atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad degė šiukšlių konteineris ir šalia stovėjęs lengvasis automobilis.

26 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Gyventojai atskleidė, kurio sezono laiku norėtų gyventi

Gelbėjimo operacija užtruko – magistralę sukaustę spūstys

Sniegu apklotas kalėdinis miestelis pritraukė būrį kauniečių

Kauniečiai piktinasi: gatves nuvalė, o takus pamiršo

Dėl eismo įvykio ties Kaunu uždaromas nusukimas nuo magistralės

Pateikė paaiškinimą: Naujojoje Zelandijoje įvaikinamos mergaitės situacija visai kitokia

Iš KTU nupirkto pastato ateitį gaubia migla

Kaunui teko krentančio sniego išbandymas: kovai pasitelkia įvairias priemones

Pristatyta Lietuvos sporto universiteto rektorė: pareigas užėmė be konkurencijos

Baltijos šalių premjerai sutarė dėl bendros laiko juostos