Kaune dingo žmogus

Asmeninio archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Sveiki, Kaune dingo mums artimas žmogus. Kreipėmės į policiją, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal asmens dingimą, sunku laukti, todėl mėginame skleisti informaciją visais įmanomais kanalais. Galbūt kažkas jį matė“, – į „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi dingusiojo artimieji.

Iš Igno Maždžieriaus, gimusio 1992 m. kovo 5 d., jokių žinių negaunama nuo spalio 16 d. – mobilusis išjungtas, negrįžta į namus. Ignas gyvena Kaune, Dainavos mikrorajone, prie PC „Savas“. Apie 185 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, šviesių plaukų, šiuo metu apsikirpęs trumpai. Tikėtina, kad galėjo turėti „Lonsdale“ firmos juodą kuprinę, dėvėti žalią striukę.

Spalio 16 d. pranešė draugei, kad išeina į darbą Raudondvario pl., Vilijampolėje, ir nuo tos dienos daugiau su juo susisiekti nepavyko. „Policijai apie dingimą pranešėme šiąnakt, apie vidurnaktį. Su pareigūnais nuvažiavę iki Igno buto beldėme į duris, tačiau niekas neatidarė. Pareigūnai iškvietė gaisrinę – kopėčiomis palypėję iki lango gaisrininkai patvirtino, kad namai tušti, paliktas nešiojamasis kompiuteris“, – pasakoja artimieji.

Anot jų, vaikinas nėra dingęs tokiam laikotarpiui. Daugiausia – vienai parai, ir tai labai retai. „Niekada nemėgdavo miegoti pas kitus žmones, jau geriau pareidavo pėsčiomis kelis kilometrus, negu kažkur pasilikdavo. Šiam vyrukui tai visai nebūdinga, todėl labai pergyvename“, – sako dingusiojo draugai.

Policijos budėtojas patvirtino, kad pradėtas tyrimas dėl I. Maždžieriaus dingimo, paskelbta jo paieška. Jeigu turite informacijos apie šio asmens buvimo vietą, prašome pranešti bendrojo pagalbos centro numeriu 112 arba artimiesiems numeriu +37061316122.

47 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Priešininkams padus svilinęs „Žalgiris“ pralaimėjo trilerį Maskvoje

Kauno mokyklose žiaurių smūgių moksleiviai sulaukia ne pirmą kartą

Duotas startas ambicingoms statyboms Kauno senamiestyje

Kaunietis piktinasi: po miesto vadovų bunkerį landžioja, kas panorėję

Vartotojų teisių gynėjai spėja: vienas degalinių tinklas žmonėms „plauna smegenis“

Kačerginėje įsikūrę nauji „Pušų Slėnio“ apartamentai atveria duris

Briuselyje - arši kova dėl Ignalinos AE uždarymui reikalingos sumos

Kauno prestižinėje mokykloje smurto proveržis: apsiginklavęs mokinys talžė paauglį

Kauniečiai perspėja – avarija Petrašiūnuose apsunkino eismą

Kviečia balsuoti: „Žalgiris“ ir Š. Jasikevičius pretenduoja į išskirtinius apdovanojimus