Nuotraukų galerija: margu rudens drabužiu pasidabinęs Kaunas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kad ir kaip daugelis iš mūsų myli vasarą, metų laikų kaita kol kas yra neišvengiama Lietuvos klimato dalis, tad visuomet, metams artėjant prie pabaigos, tenka pasitikti rudenį. Ir nors dažnai jis asocijuojasi su niūrumu ir balomis, šis metų laikas, giliau į sandėliuką nukišęs žalius atspalvius, miesto paletę paįvairina šiltais tonais.

Ruduo šiemet savotiškai atkartoja vasaros motyvą – vasarą sulaukta išties daug šlapių ir niūrių dienų, toks pats ilgą laiką buvo ir ruduo. Tačiau pasitaiko ir saulėtų bei maloniai šiltų dienų, kai žūtbūt norisi pabėgti į ramesnes Kauno vietas. Tą kelias saulėtas popietes darė ir portalo „Kas vyksta Kaune“ fotografas.

Tiesa, sinoptikų teigimu, ilgai toks įvairiaspalvis ruduo nesitęs – naujos savaitės pradžioje jau kalbama apie pirmąjį sniegą. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

Tačiau prieš tai mūsų laukia kontrastingas savaitgalis – žadama, jog vieną dieną visą šalį merks lietus, o kitą – nors ir bus vėsu, tačiau švies saulė. Šeštadienio naktį šalį per šalį vilnijanti lietaus banga gali sunkinti gyvenimą iki vakaro, tačiau kai kuriems kritulių pavyks išvengti ir net sulaukti pragiedrulių. Sekmadienio naktį daug kur spustels šaltukas, dangus bus giedras, diena taip bus saulėta, bet vėsi. Detalią orų prognozę galite rasti čia.

Orai laukia tikrai permainingi, tad pamatę, jog dangus giedras, nepraleiskite progos bent porai valandų išvykti į spalvotąją gamtą. O jeigu netyčia nepavyktų – pasigrožėkite portalo fotografo vaizdais.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Priešininkams padus svilinęs „Žalgiris“ pralaimėjo trilerį Maskvoje

Kauno mokyklose žiaurių smūgių moksleiviai sulaukia ne pirmą kartą

Duotas startas ambicingoms statyboms Kauno senamiestyje

Kaunietis piktinasi: po miesto vadovų bunkerį landžioja, kas panorėję

Vartotojų teisių gynėjai spėja: vienas degalinių tinklas žmonėms „plauna smegenis“

Kačerginėje įsikūrę nauji „Pušų Slėnio“ apartamentai atveria duris

Briuselyje - arši kova dėl Ignalinos AE uždarymui reikalingos sumos

Kauno prestižinėje mokykloje smurto proveržis: apsiginklavęs mokinys talžė paauglį

Kauniečiai perspėja – avarija Petrašiūnuose apsunkino eismą

Kviečia balsuoti: „Žalgiris“ ir Š. Jasikevičius pretenduoja į išskirtinius apdovanojimus