Nuotraukų galerija: margu rudens drabužiu pasidabinęs Kaunas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kad ir kaip daugelis iš mūsų myli vasarą, metų laikų kaita kol kas yra neišvengiama Lietuvos klimato dalis, tad visuomet, metams artėjant prie pabaigos, tenka pasitikti rudenį. Ir nors dažnai jis asocijuojasi su niūrumu ir balomis, šis metų laikas, giliau į sandėliuką nukišęs žalius atspalvius, miesto paletę paįvairina šiltais tonais.

Ruduo šiemet savotiškai atkartoja vasaros motyvą – vasarą sulaukta išties daug šlapių ir niūrių dienų, toks pats ilgą laiką buvo ir ruduo. Tačiau pasitaiko ir saulėtų bei maloniai šiltų dienų, kai žūtbūt norisi pabėgti į ramesnes Kauno vietas. Tą kelias saulėtas popietes darė ir portalo „Kas vyksta Kaune“ fotografas.

Tiesa, sinoptikų teigimu, ilgai toks įvairiaspalvis ruduo nesitęs – naujos savaitės pradžioje jau kalbama apie pirmąjį sniegą. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.

Tačiau prieš tai mūsų laukia kontrastingas savaitgalis – žadama, jog vieną dieną visą šalį merks lietus, o kitą – nors ir bus vėsu, tačiau švies saulė. Šeštadienio naktį šalį per šalį vilnijanti lietaus banga gali sunkinti gyvenimą iki vakaro, tačiau kai kuriems kritulių pavyks išvengti ir net sulaukti pragiedrulių. Sekmadienio naktį daug kur spustels šaltukas, dangus bus giedras, diena taip bus saulėta, bet vėsi. Detalią orų prognozę galite rasti čia.

Orai laukia tikrai permainingi, tad pamatę, jog dangus giedras, nepraleiskite progos bent porai valandų išvykti į spalvotąją gamtą. O jeigu netyčia nepavyktų – pasigrožėkite portalo fotografo vaizdais.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunietis užfiksavo pėsčiųjų elgesį – komentarų, manau, nereik

Teismas karo policininkams ir kariuomenės instruktoriams švelnus nebuvo – teks susimokėti baudas

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys