Kauno autobusų stotyje parą žmonės laukė stovėdami

NAUJAUSIOS ŽINIOS

39 KOMENTARAI

  1. Sraigius 2017/10/14 12:35
    Šis komentaras neaktualus.
    • Хороший 2017/10/14 15:55
      Šis komentaras neaktualus.
    • Mindaugas 2017/10/14 14:02
      Šis komentaras neaktualus.
    • Хороший 2017/10/14 13:40
      Šis komentaras neaktualus.
    • Genovaite 2017/10/14 12:59
      Šis komentaras neaktualus.
    • Mindaugas 2017/10/14 12:54
      Šis komentaras neaktualus.
    • Petras 2017/10/14 12:42
      Šis komentaras neaktualus.
  2. Juozas 2017/10/14 12:44
    Šis komentaras neaktualus.
  3. Gintė 2017/10/14 12:55
    Šis komentaras neaktualus.
    • Lukas 2017/10/14 12:56
      Šis komentaras neaktualus.
  4. Medeina 2017/10/14 12:57
    Šis komentaras neaktualus.
  5. Tiesiog 2017/10/14 13:20
    Šis komentaras neaktualus.
  6. Хороший 2017/10/14 13:23
    Šis komentaras neaktualus.
  7. Alanas 2017/10/14 13:37
    Šis komentaras neaktualus.
  8. Martis 2017/10/14 13:48
    Šis komentaras neaktualus.
  9. karolis 2017/10/14 13:59
    Šis komentaras neaktualus.
  10. Ausra 2017/10/14 14:22
    Šis komentaras neaktualus.
  11. Dovydas 2017/10/14 14:55
    Šis komentaras neaktualus.
  12. Andrius 2017/10/14 15:19
    Šis komentaras neaktualus.
    • Andrius 2017/10/14 18:29
      Šis komentaras neaktualus.
    • Andrius 2017/10/14 18:29
      Šis komentaras neaktualus.
    • Juozas 2017/10/14 18:28
      Šis komentaras neaktualus.
    • Andrius 2017/10/14 18:03
      Šis komentaras neaktualus.
    • Andrius 2017/10/14 17:36
      Šis komentaras neaktualus.
      • Eglė 2017/10/14 21:08
        Šis komentaras neaktualus.
    • Juozas 2017/10/14 16:00
      Šis komentaras neaktualus.
  13. Almas 2017/10/14 15:37
    Šis komentaras neaktualus.
  14. Arnas 2017/10/14 15:58
    Šis komentaras neaktualus.
  15. Vilune 2017/10/14 16:36
    Šis komentaras neaktualus.

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prasidėjo priėmimas į šalies universitetus ir kolegijas

Kaune atidaryta naujoji stiliaus „meka“ – grožio studija „Modish Beauty Lounge“ (foto)

Lietuva atsiveria kai kurių šalių gyventojams: skelbiamas sąrašas, iš kur atvykus nereikalinga izoliacija (papildyta)

R. Požėla: nušautas policijos pareigūnas apsaugos liemenės nedėvėjo

Tiesioginė transliacija: A. Veryga informuoja apie koronaviruso situaciją šalyje po savaitgalio

Lietuvoje – vos 3 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Kauno rajone užsiliepsnojo ūkinis pastatas: sudegė naminiai gyvūnai, sužalotas žmogus

Kauno oro uostas atnaujina veiklą: skelbia pirmuosius reguliarių skrydžių reisus

„Škoda“ atradimai ant dviračio sugrįžta: kvies aplankyti žymiausias Kauno bei Kauno rajono asmenybes

Karantinas švelnėja: leidžiami didesnės apimties renginiai, atveriamos sienos ir mokyklos