Kauno „Mojo Lounge“ klube prasidėjo naujas vakarėlių ciklas (foto galerija) – Kas vyksta Kaune

Kauno „Mojo Lounge“ klube prasidėjo naujas vakarėlių ciklas (foto galerija)

T. Petrovskio nuotr.

Populiariame Kauno naktiniame klube darganotą penktadienio vakarą karštus hitus suko Sezzy. O šiandien plačiu repertuaru siekianti patenkinti klubinėtojų skonį Mojo Lounge komanda po stikliniais rutuliais kvies susirinkti disko klasikos mėgėjus. Ir Lietuvos breiko pionieriaus balsas skambės tikrai ne iš įrašo.

Praėjusią naktį minia ūžė pagal naujausius šokių muzikos hitus, darėsi linksmas asmenukes, įsivaizdavo esą tūkstančiui internautų patikusios „Instagram“ nuotraukos herojais, džiaugėsi šventiškomis fejerverkų kibirkštimis ir dailiomis šokėjomis. Judesio kombinacijų čia būta įvairių, kaip ir pozų, kuriomis vakarėlio dalyvius amžiams sustabdė objektyvas. Visos jos – spalvingoje nuotraukų galerijoje.

Ši ritmo ir judesio kalba „Mojo Lounge Kaunas“ klube karaliaus kiekvieną mėnesį. Šeštadienį prasideda naujas vakarėlių ciklas „Diskotekininkai“, kviesiantis naują minią judėti 90‘ metų nepriklausomos Lietuvos diskotekų garso takeliais. Ant scenos šią naktį lips legendinis Egidijus Sipavičius. Kas žino, gal iš sandėliuko kas ištrauks ir senutėlį „Polaroidą“, o Sipui sintezatoriumi „Vilnius“ pritars klavišininkas su žandenomis?

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA