Kauniečių mėgiamas restoranas „Piatto pizza & grill“ švenčia 1-ąjį gimtadienį

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Neries krantinėje 18 įsikūręs restoranas „Piatto pizza & grill“, gali vadintis kokybiško maisto puoselėtoju Kaune: visas maistas čia gaminamas šviežiai, o didžioji dalis produktų, pavyzdžiui, miltai, sūriai, kumpiai, alyvuogės, aliejai, pomidorai yra atsivežami iš Italijos.

Ugnimi pagardintas maistas ir tik malkomis kūrenama picų krosnis

Čia gaminamų patiekalų sudėtyje naudojama daug sezoninių produktų – grybai, uogos, šviežios Lietuvoje auginamos daržovės. „Manome, jog kokybiško maisto paslaptis – maisto šviežumas, kiekviena patiekalo porcija ruošiama tik užsakius, picą kepame rankų darbo, autentiškoje, neapolietiškoje malkinėje krosnyje, o kepsnius – unikaliose keramikinėse kepsninėse, naudojame tik ekologiškas, aukščiausios kokybės medžio anglis. Ugnimi gardiname visus patiekalus“, – šypsosi vienas iš „Piatto pizza & grill“ įkūrėjų ir pagrindinis virtuvės šefas Algirdas Lukštas bei priduria, kad kepimas keramikinėje kepsninėje yra vienas autentiškiausių patiekalų gamybos būdų: viskas prasidėjo dar prieš 3000 metų Azijoje, kur maistas buvo ruošiamas ant molinio indo vadinamo „kamado“.

„Piatto“ virtuvės šefas Algirdas Lukštas pabrėžia, kad svarbu ne tik, kur kepama pica, bet ir kokia yra jos kepimo trukmė ir paruošimas. „Tobulą rankų darbo krosnį galima įkaitinti net iki keturių šimtų laipsnių, o tai leidžia picą iškepti vos per 90 sekundžių: taip išgaunamas ne tik ypatingas jos skonis, bet ir užkertamas kelias toksinų susidarymui. Taip pat svarbu paminėti, jog pica yra išsukama tik rankomis“, – pasakoja Algirdas iš krosnies traukdamas kvepiančią picą.

Įkūrė ir puoselėja trys draugai

Restoranas pristato šeimyninio tipo aptarnavimo kultūrą: verslą pradėjo ir patys kasdien su klientais bendrauja trys draugai, kuriuos sieja ne tik bendras verslas, bet ir bendri pomėgiai.

„Vienas mūsų – profesionalus virtuvės šefas, įgyjęs patirties net trijuose žemynuose ir penkiose skirtingose valstybėse. Taigi jis sukasi virtuvėje. O mes bendraujame su klientais, patys juos aptarnaujame ir stengiamės išlaikyti artimą ryšį, taip kaip priimta šeimyninio tipo restoranuose “, – pasakoja vienas iš trijų draugų.

Restoraną įvertino ir italai

Kokybišką virtuvę įvertino ir italai: vis dažniau „Piatto pizza & grill“ restorane apsilanko Kaune viešintys italų verslininkai ar vietiniai čia gyvenantys italai, pasiilgę tikros itališkos picos skonio. „Labai laukiame tiek su šia virtuve užaugusių, tiek naujokų, kuriems skiriame degustacines vakarienes, tiek tų, kurie dažnai apsilanko dienos pietų metu“, — pasakoja restorano savininkai ir kviečia į pirmąjį „Piatto pizza & grill“ gimtadienį, kuris bus švenčiamas spalio 13-15 dienomis.

Apsilankiusieji šiomis dienomis dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti iki 100 proc. nuolaidas vaišėms, desertus, kokteilius ir dovanų kuponus. Švęsti „Piatto pizza & grill“ pradeda jau šį penktadienį! Ir kviečia paragauti „T Bone“, brandintos jautienos kepsnių ir ypatingo skonio picų bei „grill“ patiekalų. Šeštadienio vakarienės prieskonis: atlikėjos JUSTĖS gyvo garso koncertas. Laukiame Jūsų kartu su visa šeima!

Maisto užsakymas į namus, staliukų rezervacija: 8 672 32311

Daigiau informacijos čia.

80 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pernai muitininkai sulaikė beveik pusę tonos kvaišalų – pasižymėjo ir Kauno rajonas

Lietuvos vaistinėse skaičiuojamos paskutinės medicininių kaukių pakuotės

Kauno oro uostas imasi papildomų priemonių dėl koronaviruso protrūkio Italijoje

Tarp pasaulinės fotografijos apdovanojimų laureatų – fotografo iš Kauno darbas

Kauno valdžia patvirtino miesto biudžetą: laukia dideli projektai

Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus komandoje - naujas veidas

Kol naujo viaduko statybos stovi, vairuotojus toliau pasitinka kliūtys

Siūlomi nauji pretendentai į Kauno apylinkės teismo pirmininkus

Laukia permainingi orai: sniegą keis lietus, bet šiluma nesitrauks

Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę