Orientacinių varžybų „Šturmas“ dalyviai dėl prizų buvo pasiruošę išsinuoginti

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Bobų vasara Kauną, greičiausiai, jau apleido, bet emocijos, kaitinančios orą, tikrai ne. Pralėkęs antrasis orientacinių automobilių „Šturmas“ varžybų etapas nepagailėjo prizų, originalių užduočių ir erotikos prieskonių.

Jau daugiau nei pusė tūkstančio kauniečių ir miesto svečių prisijungė prie įspūdingo prizo – 1000 eurų grynaisiais – medžioklės. Tai pramoga, kurioje gali laimėti solidžią sumą pinigų ir kartu įsimintinai praleisti vakarą. Tad ar esi pasiruošęs ir tu laimėti gausybę prizų ir užkaitinti savo kraują jau šį penktadienį?

Dalyviai negaili komplimentų išskirtinei varžybų sistemai

Bene vienos populiariausių ir aistringiausių orientacinių varžybų Kaune įgauna pagreitį, o didžiausias jų išskirtinumas – elektroninė sistema – dalyvių įvertinta aukščiausiais balais. 1000 eurų grynaisiais – prizas, dėl kurio verta kovoti, tad organizatoriai pasistengė, kad varžybose sukčiavimo neliktų, o šansus laimėti šį įspūdingą piniginį prizą turėtų kiekviena dalyvaujanti komanda.

Šturmo akimirkos 2017-09-22 from Andrius Palivonas on Vimeo.

„Džiaugiamės, kad tai, ką sukūrėme specialiai šioms varžyboms yra įvertinta pačių dalyvių. Susilaukiame ne tik padėkų už smagų vakarą, bet ir komplimentų dėl pačios sistemos – kovojantiems dėl pagrindinio prizo svarbu žinoti, kad viskas vyksta sąžiningai“ – sako „Šturmo“ organizatoriai, kurie specialiai šioms varžyboms sukūrė elektroninę sistemą, sumažinančią sukčiavimo riziką ir leidžiančią operatyviai paskelbti laimėtojus.

Dalyvaujantiems nereikia valandų valandas laukti, kol bus suskaičiuoti taškai ir nuobodžiauti laukiant rezultatų. Kiekvieno etapo uždarymo ir nugalėtojų paskelbimo vakare visiems atvykusiems taip pat dovanojamos pramogos – renginio vedėjas Rokas Lukošaitis yra paruošęs smagių užduočių už kurias taip pat dovanojami vertingi prizai.

Rėmėjų dovanos vien už atvykimą į startą

Komandos renginyje dalyvauja ne vien dėl pagrindinio prizo – įspūdingos sumos grynaisiais. Orientacinių varžybų dalyviai dažnai būna ištroškę azarto ir neretai dalyvauja tik dėl geros adrenalino dozės, tačiau renginio organizatoriai pasirūpino, kad visi, startavę sutartoje ir iš anksto paskelbtoje vietoje, gautų rėmėjų dovanų. Nuo pat pirmo etapo kiekvieno startavusio ekipažo dalyviui dovanojamas nealkoholinis „Radler“ gėrimas, kuris neabejotinai pakelia nuotaiką ir paskatina kovoti dėl pagrindinio prizo – 1000 eurų grynaisiais.

Laimi nebūtinai greičiausi

Nors iš pirmo žvilgsnio tokio pobūdžio varžybos, atrodo, reikalauja tik greičio, iš tiesų jose svarbiausia – tinkamai sudėliotas maršrutas. Komandai svarbiausia, gavus užduotis, susidėlioti maršrutą taip, kad viskas būtų pakeliui.

Tad net ir pirma finišavusi komanda nebūtinai taps nugalėtoja – jeigu kitos komandos išspręs daugiau užduočių ir surinks daugiau taškų, jos ir taps prizininkėmis. Tad gavus užduotis svarbiausia įsivertinti patį maršrutą. Na o organizatoriai pasistengė, kad smagu būtų ir Kauną mažiau pažįstantiems – dažnai su užduotimi pateikiamas ir apytikslis adresas, tačiau tai, ką ten reikia surasti, priklausomai nuo užduoties, planuojasi pati komanda. Tad jeigu dar nesate išbandę šios pramogos – nedvejokit ir prisijunkit, nes geresnės progos, turbūt, nebebus.

Apsinuogino dėl prizo komandai

Kai rudens vakarai, atrodo, nebevilioja prie vandens telkinių, yra Kaune tokių pramogų, kurios leidžia išsirengti beveik iki apatinių. Ir, maža to, aplinkiniai tokius žmones palaiko plojimais, o organizatoriai nepagaili dovanų! Viena iš „Šturmo“ užduočių buvo komandos kapitoną aprėdyti kuo daugiau drabužių bei aksesuarų, tad vienos komandos nariai nepabijojo išsinuoginti iki pat apatinių ir taip laimėti papildomą varžybų prizą.

O pastarųjų tikrai nestinga – kiekvieno etapo metu apdovanojamos TOP 10 geriausiai pasirodžiusių komandų, kurioms atitenka įvairiausi rėmėjų prizai, pradedant praktiškomis dovanomis, tokiomis kaip automobilio plovimo kuponai ir baigiant pramogomis kartodrome, šaudymo lazeriais bei gausybe kitų puikių prizų ar jų rinkinių, kuriuos įsteigė prie varžybų prisijungę rėmėjai. Juos gali laimėti visi, prisijungę prie artimiausių varžybų jau šį penktadienį.

Orientacinių automobilių varžybų „Šturmas“ etapai ir datos:

2017 spalio 6 d. – trečias etapas
2017 spalio 20 d. – ketvirtas, finalinis, etapas

Registracija ir detalesnė informacija – www.sturmas.lt

Registruojantis ir mokant dalyvio mokestį internetu kaina 14,99 eurų. Varžybų starto vietoje –
20 eurų.

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno savivaldybė: nuo kitų metų brangs šiukšlių išvežimas

Trumpinamas į kariuomenę šaukiamų prievolininkų amžius

Prie „Akropolio“ kelią užtvėrė sunkiasvorio ir lengvojo automobilio avarija

Kauniečiai yrėsi per pirmą gausų sniegą

Kauno senjorai šiuolaikiškoje virtuvėje ryžtasi keisti mitybos įpročius

I. Strazdauskaitės budeliams siūlomos griežčiausios bausmės

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus direktorė traukiasi iš pareigų

Dėmesio: Kaune iškritus sniegui, eismas tapo itin sudėtingas

Sučiuptas Kauno statybų bendrovės direktorius: pasisavino įspūdingą pinigų sumą

Savaitgalio renginių apžvalga: mieste skambės įvairiapusiai koncertai, kvies išskirtinės šventės