Kas vyksta Kaune rugsėjo 22-24 dienomis? (Renginių kalendorius) – Kas vyksta Kaune

Kas vyksta Kaune rugsėjo 22-24 dienomis? (Renginių kalendorius)

Asociatyvi / Organizatorių nuotr.

Ruduo įgauna pagreitį ir vis dažniau gatves merkia lietus, o rytai pradedami miestui skendint rūke. Tačiau sinoptikai pažada, jog savaitgalis bus gerokai malonesnis – visas savaitgalis turėtų apsieiti be lietaus, o termometro stulpelis gali šoktelėti net iki 20 laipsnių šilumos. Dėl šventos ramybės, prieš pasinerdami į gausybę šio savaitgalio renginių, pasitikrinkite orų prognozę čia.

Orientacinės varžybos automobiliais: antrasis etapas

Jei turite vairuotojo pažymėjimą, automobilį nei išmanųjį telefoną – organizatoriai jums siūlo 1000 eurų laimėjimą. Svarbiausiai greitai ir tiksliai išnarplioti jums parengtas užduotis, aplankyti visus lenktynių taškus ir užsitarnauti maksimalų taškų skaičių. Antro etapo startas – jau šio penktadienio vakarą. Dalyvavimas varžybose mokamas.

Senturgis „Laiko ratu“

Du kartus per metus vykstantis Tarptautinis senturgis „Laiko ratu“ suburia kolekcininkus, antikvarus iš visos Lietuvos ir svečių šalių. Įvairių laikmečių daiktai, reti paveikslai ir keli šimtai prekybininkų iš visos Lietuvos – įsigyti tikrai rasite ką. Daugiau informacijos apie senturgio tradicijas ir prekes rasite čia. Dalyvavimas nemokamas.

Suklegos 2017

18-ąjį kartą vykstantis tarptautinis tradicinio ir šiuolaikinio folkloro festivalis „Suklegos“ kviečia įvairių muzikos stilių gerbėjus pasiklausyti postfolkloro, folkdžiazo, world music, new age ir kitų eksperimentinių projektų. Iki pat šeštadienio Kaune dūks dalyviai iš septynių šalių, kuriesujungs folklorą su moderniausiais ritmais. Visi festivalio renginiai nemokami.

Baltų vienybės diena

Projektas „Kauno piliakalniai mena…“ šį penktadienį kviečia į dar vieną išskirtinį renginį. Aukštųjų Šančių bendruomenė kviečia paminėti rudens lygiadienį tradiciškai – su ugnies apeigomis, pokalbiais apie baltų kultūros reikšmę ir atsigręžiant į gražiausius mūsų šalies vaizdus, atsiveriančius nuo piliakalnių. Panašus renginys kvies susiburti ir ant Veršvų piliakalnio, augiau informacijos apie šį renginį rasite čia. Dalyvavimas nemokamas.

Ekskursija „Kauno senamiestis atgyja naktį“

Nors Kauno senamiestis dėl šurmulio vadinamas niekada nemiegančia miesto dalimi, tačiau ši vieta saugo nemažai paslapčių, žiaurių istorijų ir šmėklų pasakojimų. Organizatoriai ekskursijos metu kviečia susipažinti su Senamiesčio paslaptimis. Ekskursija mokama.

Pėsčiųjų žygis „Piliakalnio paslapčių takais“

Kol dar visiškai neatšalo ir nesutemo, kauniečiai, rajono gyventojai ir svečiai šeštadienį yra kviečiami susipažinti su neatrastomis Kauno rajono vietomis. Šįkart 12 kilometrų ilgio žygis kvies pasigrožėti Nemunu, Paštuvos šv. Barboros bažnyčia ir vaizdais, atsiveriančiais nuo Jaučakių piliakalnio. Dalyviai bus vaišinami koše ir arbata. Taikomas minimalus mokestis renginio vietoje, būtina išankstinė registracija.

Kaunas Opener

Šeštadienį ir sekmadienį „Kaunas opener“ kvies jus pasinerti į kultūros sūkurį ir renginių gausoje atrasti tai, kas labiausiai patinka. Šiemet renginys orientuojasi į dvi pagrindines sritis: kultūrą ir architektūrą. Organizatoriai kviečia pamatyti nekasdienį Kauną – atvirą, nuspalvintą meno, muzikos, teatro, architektūros ir muziejų spalvomis bei užpildytą daugybe nepriklausomų klasikinio ir šiuolaikinio meno projektų. Visi „Kaunas Opener“ renginiai – nemokami.

142-asis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio gimtadienis

Šeštadienį, Putvinskio gatvėje įsikūrusiame nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje laukia tradicinė šventė – M. K. Čiurlionio gimtadienis. Vieną dieną vyksiančioje programoje jūsų laukia edukaciniai užsiėmimai, naujos ir teminės su menininko gyvenimu susijusios ekskursijos, visus pojūčius įtraukianti „Pojūčių teatro“ spektaklio premjera ir dar daug smagių veiklų. Renginiai nemokami.

Paroda „Esu mama“

Motinystė – nuostabi ir šilta pareiga, tačiau pirmą kartą pasinėrus į šį sūkurį gali būti sunku ir iškilti daug įvairių klausimų. Šios sekmadienį „Žalgirio“ arenoje vyksiančios parodos tikslas – suteikti išsamią informaciją visais rūpimais klausimais: nuo laukimosi iki vaiko gimimo, vaiko priežiūros, auklėjimo, raidos. Dalyvavimas nemokamas.

Daugiau renginių galite rasti mūsų renginių kalendoriuje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA