Legendinė „Spurginė“ ne vienintelė relikvija Laisvės alėjoje – turi konkurentę – Kas vyksta Kaune

Legendinė „Spurginė“ ne vienintelė relikvija Laisvės alėjoje – turi konkurentę

BERTA BANYTĖ 2017/09/15 10:00
S. Sokolinsko nuotr.

Kaunas iki šių dienų gali pasigirti turintis daugybę nostalgiją keliančių vietų. Viena iš tokių – legendinė „Spurginė“, tačiau, regis, tai – ne vienintelis objektas – „veteranas“ mieste. Laisvės alėjoje įsikūrusi nedidelė kojinių parduotuvė, trumpu ir konkrečiu pavadinimu „Kojinės“, gyvuoja Kaune dar ilgiau – daugiau kaip 60 metų.

Įdomu tai, jog Kauno simbolio titulą pelniusi „Spurginė“ Laisvės alėjoje kauniečių ir miesto svečių traukos centru tapo maždaug prieš 32-ejus metus.  Nors pasakojama, kad šioje vietoje valgykla veikia jau nuo 1960 metų. Vadinasi, kitoje Laisvės alėjos pusėje, netoli Įgulos bažnyčios – Soboro, esančios parduotuvės „Kojinės“ įsikūrimo „stažas“ bene dvigubai didesnis.

Norint įžengti į jaukią kojinių krautuvėlę, pirmiausia reikia stumtelėti didelę senovinę metalinę rankeną, bet viduje jau laukia besišypsančios pardavėjos.  Nijolė, Vanda bei Irena  dirba čia jau daugiau kaip tris dešimtmečius. Ir visai nesvarbu, sako jos, kad Laikinoji sostinė  kasdien vis modernėja, ši vieta, darbuotojų teigimu, savo įdirbį kojinių versle turi nuo neatmenamų laikų.

„Nors nūdienoje konkurentų aplink apstu, į mūsų krautuvėlę taip pat užsuka nemaža dalis klientų. Tie, kurie čia lankosi, žino, jog parduodame kokybiškas prekes. Vykdome kruopščią tiekėjų gaminių atranką. Jei po kurio laiko suabejojame jų produkcijos kokybe, atsisakome. Kainos taip pat įvairios – pagal kiekvieno poreikius ir galimybes. Jei ateina pirkėjų šeima, galime apauti visus – nuo mažiausio iki didžiausio“, – šypteli parduotuvės „Kojinės“ darbuotojos.

Siūlomame asortimente  –  įvairiausių rūšių pėdkelnės, kojinės, tamprės, apatinis trikotažas, moteriški bodžiai. Krautuvėlė veikia ne tik šiokiadieniais, bet ir šeštadieniais. Paklaustos apie tai, ar šioje parduotuvėje kada nors galėtų būti prekiaujama ne kojinėmis, pardavėjos šmaikštauja – jei ateityje ir bus kas nors kitas, tai visi vis tiek užsuks čia ieškoti kojinių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA