Legendinė „Spurginė“ ne vienintelė relikvija Laisvės alėjoje – turi konkurentę

S. Sokolinsko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunas iki šių dienų gali pasigirti turintis daugybę nostalgiją keliančių vietų. Viena iš tokių – legendinė „Spurginė“, tačiau, regis, tai – ne vienintelis objektas – „veteranas“ mieste. Laisvės alėjoje įsikūrusi nedidelė kojinių parduotuvė, trumpu ir konkrečiu pavadinimu „Kojinės“, gyvuoja Kaune dar ilgiau – daugiau kaip 60 metų.

Įdomu tai, jog Kauno simbolio titulą pelniusi „Spurginė“ Laisvės alėjoje kauniečių ir miesto svečių traukos centru tapo maždaug prieš 32-ejus metus.  Nors pasakojama, kad šioje vietoje valgykla veikia jau nuo 1960 metų. Vadinasi, kitoje Laisvės alėjos pusėje, netoli Įgulos bažnyčios – Soboro, esančios parduotuvės „Kojinės“ įsikūrimo „stažas“ bene dvigubai didesnis.

Norint įžengti į jaukią kojinių krautuvėlę, pirmiausia reikia stumtelėti didelę senovinę metalinę rankeną, bet viduje jau laukia besišypsančios pardavėjos.  Nijolė, Vanda bei Irena  dirba čia jau daugiau kaip tris dešimtmečius. Ir visai nesvarbu, sako jos, kad Laikinoji sostinė  kasdien vis modernėja, ši vieta, darbuotojų teigimu, savo įdirbį kojinių versle turi nuo neatmenamų laikų.

„Nors nūdienoje konkurentų aplink apstu, į mūsų krautuvėlę taip pat užsuka nemaža dalis klientų. Tie, kurie čia lankosi, žino, jog parduodame kokybiškas prekes. Vykdome kruopščią tiekėjų gaminių atranką. Jei po kurio laiko suabejojame jų produkcijos kokybe, atsisakome. Kainos taip pat įvairios – pagal kiekvieno poreikius ir galimybes. Jei ateina pirkėjų šeima, galime apauti visus – nuo mažiausio iki didžiausio“, – šypteli parduotuvės „Kojinės“ darbuotojos.

Siūlomame asortimente  –  įvairiausių rūšių pėdkelnės, kojinės, tamprės, apatinis trikotažas, moteriški bodžiai. Krautuvėlė veikia ne tik šiokiadieniais, bet ir šeštadieniais. Paklaustos apie tai, ar šioje parduotuvėje kada nors galėtų būti prekiaujama ne kojinėmis, pardavėjos šmaikštauja – jei ateityje ir bus kas nors kitas, tai visi vis tiek užsuks čia ieškoti kojinių.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Užsimoję prisijungti Raudondvarį, iš stalčiaus ištraukė naujo tilto projektą

Kaune prie vairo įkliuvo neblaivus policijos mokyklos specialistas

Įstatymo pataisa žadama apsaugoti specialiųjų poreikių vaikus mokyklose

Neries krantinėje savaitgalį aidėjo šūviai

Imasi dešimtmečius žiojinčios Kauno piktžaizdės: upelis neužšąla net giliausią žiemą

Įteisinta alternatyvi medicina: kokie pakeitimai laukia?

Lygos autsaideriai išvykoje rėžė antausį Kauno „Žalgiriui“

Policijos reidas Kaune: „trikojai“ toliau tramdo greičio mėgėjus

Dėl mokėjimo paskirties laukelyje įrašytų juokų gali tekti pasiaiškinti

Prie „Regitros“ - stiprus „Toyota“ ir „Peugeot“ susidūrimas