Ryte partrenkta per perėją ėjusi moteris su vaiku (papildyta) | Kas vyksta Kaune

Ryte partrenkta per perėją ėjusi moteris su vaiku (papildyta)

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.

Penktadienio rytas prasidėjo nelaime, apie 7:40 val. K. Baršausko gatvėje buvo partrenkta moteris su vaiku.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad rugsėjo 8 d. apie 7:40 val. gautas pranešimas, kad Kaune, K. Baršausko gatvėje, vyro vairuojamas automobilis „BMW” kliudė per reguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią moterį su vaiku. Teigiama, kad 2 metų vaikas nuo smūgio skriejo apie 10 metrų.

Į įvykio vietą išskubėjo medikai, policija.

21-erių metų vairuotojas pirminiais duomenimis blaivus. Dėl patirtų sužalojimų moteris bei jos vaikas pristatyti į Kauno klinikas. Moteriai lūžo koja, įtariamas galvos sutrenkimas. Vaikas komoje. Sužeistieji gydomi Kauno klinikose.

Eismo įvykio vietoje – spūstys.

Liudininkų teigimu, automobilio vairuotojas važiavo degant raudonam šviesoforo signalui ir nestabdė, kai gretimoje eismo juostoje automobiliai buvo sustoję praleisti pėsčiuosius. „Atvykę medikai pirmiausiai puolė gaivinti vaiką, darė širdies masažą, vaikas pradėjo kvėpuoti ir buvo nuneštas į greitosios automobilį, kur tikriausiai buvo tęsiamas gaivinimas, nes GMP automobilis nepajudėjo iš vietos 5-7 minutes. Įkėlę mamą į kitą GMP automobilį greitosios automobiliai už kelių minučių nuskubėjo į Kauno klinikas. „BMW“ vairuotojas visą laiką sėdėjo policijos automobilyje”, – teigė įvykio liudininkai.

Tikslias įvykio detales aiškinasi tyrėjai.

Papildyta 11 val.

Kauno policija patikslino, kad į gydymo įstaigą dėl patirtų sužalojimų buvo pristatyta 23 m. moteris ir jos 2 m. sūnus (gimęs 2015 m.).

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. (kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas). Už tai baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 2 metų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA