Kaip įtariama, narkotikų ketinęs įsigyti vyras, pamelavo policijai apie sunkų nusikaltimą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šią savaitę į Kauno apylinkės teismą perduodama byla dėl melagingo pranešimo bei melagingų parodymų davimo apie nebūtą sunkų nusikaltimą.

Šių metų gegužės 13 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl gegužės 12 d. įvykdyto plėšimo. Vyras, gimęs 1994 m., kreipėsi į Kauno apskr. VPK, teigdamas, kad tądien apie 20.20 val. Kaune, Laisvės alėjoje susitikus su dviem nepažįstamais jaunuoliais, šie grasindami peiliu, atėmė iš jo 400 eurų.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad šis Alytuje gyvenantis jaunas vyras gali būti pateikęs pareigūnams melagingą informaciją. Kauno apskr. VPK KP NNTV pareigūnams atliekant procesinius veiksmus, išsiaiškinta, kad šis vyras galimai vyko įsigyti augalinių narkotinių medžiagų kanapių, sumokėjo už jas 400 eurų, tačiau patikrinęs įsigytą paketą pastebėjo, kad jame buvo ne tai, ką ketino įsigyti.

Atidaręs paketą, vyras rado ne narkotines medžiagas, o kukurūzų spragėsius. Paklaustas kodėl pateikė informaciją apie nebūtą sunkų nusikaltimą, teigė, jog tikėjosi, kad pareigūnai nustatys jį apgavusius jaunuolius ir taip atgaus prarastus pinigus.

Tolimesnes aplinkybes, susijusias su šio asmens norėtu įsigyti neteisėtu pirkiniu, pareigūnai aiškinasi toliau. Šiuo metu vyrui paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į ligoninę paguldytas Laisvės alėjoje sužalotas vyras

Pasakė vietas Kaune, kur galima naudotis kepsninėmis: sąrašas nedžiugins

Lietuvoje vyksta prezidento ir Europos Parlamento rinkimai

Avarija Aukštuosiuose Šančiuose: automobilis po smūgio virto ant stogo

Kauno parkai tada ir dabar: istorija siekia XIX amžių

Sekmadienis žada nekokią įžangą į ateinančią savaitę: oras nedžiugins

Kaunietis M. Vitulskis tapo kolegės nesąžiningumo auka: kreipėsi į teisininkus

Kaune atidengtas žalgiriečio B. Davieso delno įspaudas

Po vakar Dainavoje įvykusios masinės avarijos kauniečiai širsta iki šiol

Policija ieško vagies: išsinešė fotoaparatą ir nešiojamąją kolonėlę