Kartą neblaivus sėdęs už vairo nepasimokė – kelionę vėl nutraukė pareigūnai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią savaitę, nuo rugpjūčio 28 d. iki rugsėjo 3 d. dienos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę.

Priemonės metu iš viso užfiksuoti 78 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai: 18 vairuotojų viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 29 – nuo 20 iki 30 km/val., 18 – nuo 30 iki 40 km/val., 11 – nuo 40 iki 50 km/val., 2 – daugiau nei 50 km/val.

Šeštadienį apie 10:20 val. Kaune, T. Masiulio g., vyras (gim. 1980 m.) automobiliu „BMW 740“ važiavo 115 km/h greičiu, kuomet šiame kelyje maksimalus leistinas greitis yra 50 km/h. Už šį pažeidimą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 416 str. 6 d. numato ne tik baudą iki 550 eurų, bet ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimą iki 6 mėn.

Taip pat tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso išaiškinti 3 neblaivūs automobilių vairuotojai, visiems jiems buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Rugpjūčio 28 d. apie 20:45 val. Kėdainių r., Josvainių k., vyras (gim. 1985 m.) būdamas neblaivus vairavo automobilį „Opel Astra“. Vyras vairuoti automobilio negalėjo ne tik todėl, kad buvo lengvo girtumo laipsnio (1,30 prom.), bet ir todėl, jog už vairavimą neblaiviam, teisė vairuoti transporto priemonės buvo atimta. Gailėdamasis vyras pareigūnams teigė norėjęs pavežti draugą namo.

Išaiškinta ir 11 neblaivių dviračių vairuotojų, kurie taip pat buvo vartoję alkoholio. Rugsėjo 3 d. apie 16:40 val. Kauno r., Vilkijoje, vyras (gim. 1991 m.) būdamas sunkaus girtumo laipsnio (2,88 prom.) nusprendė sėsti už dviračio vairo.

Praėjusią savaitę pareigūnai užfiksavo 11 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Pavojingo ir chuliganiško vairavimo pažeidimai užfiksuoti 5. Taip pat pareigūnai nustatė 3 asmenis, vairavusius transporto priemones, tačiau neturinčius teisės to daryti.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams

„BMW“ automobilis patraukė vagišių akį – išnešė paliktus prabangius pirkinius

Per parą Lietuvoje patvirtinta 11 naujų koronaviruso susirgimų atvejų