Geros žinios mėgstantiems keliauti į kaimynines šalis: dar vienas skrydis iš Kauno

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tikėtina, jog keliautojai visai netrukus galės džiaugtis dar viena skrydžių kryptimi iš Kauno. Neseniai pagrindiniu šalies oro uostu buvęs Kauno oro uostas, atrodo, neketina nusiminti perdavęs šias vadžias sostinei ir toliau aktyviai pildo orlaivių maršrutų tvarkaraščius skydžiais – šįkart į kaimyninę šalį.

„Na ką, beliko pritarti rugsėjo 12 d. Taryboje ir turėsime dar vieną labai gerą žinią! Nuo kitų metų Kauno oro uoste turėsime skrydį Kaunas-Varšuva! Varšuva – puikus centras, labai geras verslui, investuotojams, keliautojams“ (aut. past. kalba taisyta), – savo socialinio tinklo profilyje rašė vicemeras Simonas Kairys.

Neseniai Lenkijos oro linijų kompanija „Lot“ paskelbė, jog nori reguliaraus naujo maršruto tarp Varšuvos ir Kauno. Ar tai įvyks, kaip jau minėta anksčiau, priklausys nuo to, ar Kauno miesto savivaldybės Tarybos nariai pritars siūlymui. Jie balsuos dėl paramos šiai kaimyninės šalies aviacijos kompanijai.

Bendrovė „Lot“ priklauso vienam iš didžiausių pasaulio oro linijų aljansui „Star Alliance“ ir siūlo skrydžius į didžiausius Europos bei pasaulio miestus iš Varšuvos.

Rizika, jog Kauno miesto savivaldybės nariai nepritars šiam siūlymui, labai maža. Pirmaisiais metais bendrovei būtų skirta 150 tūkstančių eurų, o antraisiais ir trečiaisiais šiek tiek mažiau. Sulaukus palankaus Kauno valdžios sprendimo, skrydžiai tarp Varšuvos ir Kauno prasidėtų jau 2018 metų pradžioje  bei vyktų net šešis kartus per savaitę.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujai pastatytoje „Fredos“ gamykloje krizė negresia – atlyginimai viršija 1000 eurų

Apžvalgos bokštams - miglota ateitis: jau kalbama apie jų pridavimą į laužyną

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota