Rukloje dingęs vyras rastas miške – Kas vyksta Kaune

Rukloje dingęs vyras rastas miške

Policijos nuotr.

Rugpjūčio 27 d. apie 21.30 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) budėtojai sulaukė pranešimo, kad Jonavos rajone, iš Rukloje esančio reabilitacijos ir slaugos centro išėjo ir negrįžo vyras, gimęs 1946 m. Nedelsiant buvo susisiekta su Jonavos bei Kauno miesto ligoninėmis, tačiau sulaukta atsakymo, kad šis vyras į jokią gydymo įstaigą pristatytas nebuvo.

Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai operatyviai vyko tikrinti vietas, kuriose vyras galėtų būti, o Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai šukavo apylinkėse įsikūrusias sodų bendrijas.

Prie jų prisijungė ir paiešką kartu vykdė kinologas su tarnybiniu šunimi Tobiu, apžiūrėtos ne tik sodų apylinkės, bet ir reabilitacijos centro patalpos, visa aplink esanti teritorija. Rugpjūčio 28 d. į pagalbą pasitelktas VSAT aviacijos rinktinės sraigtasparnis, tačiau dingusio vyro rasti nepavyko.

Rugpjūčio 30 d. prie paieškos vykdymo prisidėjus Lietuvos kariuomenės karininkams, vėl buvo šukuojamos pamiškės bei visos aplinkinės reabilitacijos ir slaugos centro teritorijos. Tą pačią dieną apie 11.30 val.

mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinio vilko“ štabo kuopos Paramos būrio vadas pranešė, kad ieškomas vyras rastas gulintis po medžiu, miško masyve. Sąmoningą, tačiau nesiorientuojantį aplinkoje vyrą, pareigūnai nedelsiant perdavė atvykusiems greitosios medicinos pagalbos medikams.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA