Jaukių drabužių prekinis ženklas „Happeak“ kviečia į vasaros pabaigtuves – Kas vyksta Kaune

Jaukių drabužių prekinis ženklas „Happeak“ kviečia į vasaros pabaigtuves

Organizatorių nuotr.

Nedaug yra drabužių, kuriuos tik užsivilkęs, pajusi malonų atsipalaidavimo jausmą. Galbūt todėl lietuvių gamintojų sukurti „Happeak“ drabužiai – tokie populiarūs ir į Laisvės alėjoje įsikūrusią jų firminę parduotuvę pritraukia būrius gerbėjų. Ypač dabar, kai čia vyksta finalinis vasaros kolekcijos išpardavimas.

Šiuo metu visai spalvingai, jaukiai ir madingai „Happeak“ vasaros kolekcijai taikomos nuolaidos nuo 30 iki 60 proc. Jau visai netrukus iš atviro lauko kelsimės į uždarų patalpų veiklas, kurioms puikiausiai tiks jaukaus trikotažo drabužiai – kelnės, džemperiai, kombinezonai, sijonai ir suknelės. Visi drabužiai sukonstruoti taip, kad nevaržytų judesių, tačiau siluetai – madingo kirpimo, kas itin aktualu moterims, kurios nori jaustis laisvai, bet „formoje“. Beje, šiuos patogius ir stilingus drabužius nuo pat įsikūrimo pamėgo ir vyrai, kuriems laisvalaikio drabužio stilius ir kokybė yra tokie pat svarbūs, kaip dalykinio kostiumo eilutė, o kartais net ir pakeičia jį.

Šią vasarą „Happeak“ vėl susidraugavo su linu, tad reiktų nepamiršti apžiūrėti jų kurtus drabužius iš natūralaus lino pluošto vaikams bei moterims. Ši kolekcija dabar taip pat parduodamam su išskirtinėmis nuolaidomis.

„Šią vasarą džiaugiamės nauja draugyste su natūralaus lino pluoštu. Jauki, subtilių spalvų kolekcija vaikams bei moterims išties labai žavi. Lino rūbelius galima nešioti ne tik vasaros laiku, jis visur ir visada – atrodys stilingai ir nepretenzingai puošniai. Taip pat labai džiaugiamės „skaniai“ spalvingais švelnios medvilnės vasaros kolekcijos rūbeliais. Pamatysite ir jau pamėgtų senų modelių, atgimusių naujom spalvom, bei visiškai naujų modelių visai šeimai. Laukiame“, – nepraleisti finalinio išpradavimo kviečia „Happeak“ bendrasavininkė Toma Dambrauskė.

Nuolaidos taikomos visiems jau ankstesnių kolekcijų rūbams, o finalinis „Happeak“ išpardavimas vyks iki rugsėjo 3 d. Paskubėkite – nes drabužių kiekis ribotas ir kiekvieną dieną mažėja drabužių dydžių pasirinkimas.

Beje, visų savo svečių laukiame su arbata bei kava, o kol tėveliai rinksis drabužius, vaikai galės pažaisti žaidimų zonoje.

Daugiau informacijos rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA