Kauniečiai užplūdo naująją „Elektromarkt“ parduotuvę - Kas vyksta Kaune

Kauniečiai užplūdo naująją „Elektromarkt“ parduotuvę

Organizatorių nuotr.

Šiandien Kaune atidaryta nauja buitinės technikos ir kompiuterinės technikos parduotuvių tinklo „Elektromarkt“ parduotuvė. Naujoji parduotuvė jau pirmąją dieną sulaukė klientų antplūdžio. Pirmiesiems klientams buvo paruošti išskirtiniai pasiūlymai, didžiulės nuolaidos ir susitikimai su krepšininkais Edgaru Ulanovu ir Mariumi Grigoniu.

Parduotuvių tinklas „Elektromarkt“ tęsia savo plėtrą ir šiandien, rugpjūčio 26 d., atidarė naują antrają ir didžiausią savo tinklo parduotuvę Kaune. „Elektromarkt“ komercijos vadovas Vitalij Terasevič džiaugiasi, jog ši parduotuvė sustriprins jų tinklo pozicijas Kaune.

Naujoji parduotuvė Veiverių g. įrengta per trumpą laiką – per tris mėnesius su tikslu parduotuvę įrengti iki rugsėjo pradžios. Parduotuvės plotas – daugiau nei 2200 kv.m. – tai viena didžiausių parduotuvių Lietuvoje ir didžiausia Kaune.

Parduotuvės atidarymo dieną – ypatingi pasiūlymai

Šiandien nuo pat ryto parduotuvė laukė pirmųjų klientų su ypatingais pasiūlymais – tik pirmąją parduotuvės atidarymo dieną prekėms buvo taikomos nuolaidos net iki 50 proc.

Taip pat lankytojų laukė maloni staigmena – parduotuvėje jie galėjo susitikti ir pabendrauti su jaunaisiais Lietuvos rinktinės krepšininkais – kauniečiais Edgaru ulanovu ir Mariumi Grigoniu.

Dauguma pirmųjų parduotuvės lankytojų gavo dovanų – krepšinio rinktinės marškinėlius – tokius pat, su kokiais treniruojasi Lietuvos krepšinio rinktinė. Kitą savaitę būtent šioje parduotuvėje Kaune bus eksponuojami Lietuvos rinktinės iškovoti trofėjai.

Naujoji parduotuvė – pagal kauniečių poreikius

„Džiaugiamės naujosios parduotuvės atidarymu ir tikimės, jog parduotuvė bus svarbi ir reikalinga kauniečiams. Prieš pradėdami šios parduotuvės įrengimą, atlikome išsamią vietos gyventojų apklausą ir pagal vartotojų įžvalgas parinkome lokaciją, tad manome, kad naujoji moderni parduotuvė atitiks Kauno gyventojų poreikius“, – teigia V. Tarasevič.

Kaune iki šiol buvo tik viena tinklo parduotuvė, Vilniuje šiuo metu yra trys, o visą „Elektromarkt“ tinklą šiuo metu sudaro 14 parduotuvių devyniuose Lietuvos miestuose.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA