Kauno kino centre „Romuva” – Šarūno Barto „Šerkšnas” ir gyva diskusija

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vos rugpjūčio 18-tąją dieną įvykusi lietuvių režisieriaus Šarūno Barto premjera „Šerkšnas” atvyksta į Kauno kino centrą „Romuva”. Antradienį, rugpjūčio 22-tąją dieną, „Romuvos” lauko salėje žiūrovai išvys ne tik jaudinančią kino juostą, bet ir turės galimybę dalyvauti gyvoje diskusijoje, kurioje dalyvaus „Šerkšno” aktoriai: Mantas Jančiauskas ir Lyja Maknavičiūtė.

„Šerkšnas” – tai meistriškas filmas apie jauną lietuvių savanorių porą Roką ir Ingą. Jie sutinka su pasiūlymu nuvežti humanitarinės pagalbos krovinį mikroautobusu iš Vilniaus į Kijevą. Jie priklauso tai jaunajai kartai, kuri nematė karo, nepatyrė okupacinės valdžios represijų ir prievartos. Iš pažiūros nesudėtinga užduotis jaunuoliams tampa didžiuliu išbandymu ir jiems nelieka nieko kito, kaip tik pasikliauti savimi. Kelias veda per apleistą snieguotą Donbasą, kur ieškodami sąjungininkų ir pastogės jie susiduria su žmonėmis, kurių gyvenimą pakeitė karas. Artėdami prie fronto linijos Rokas ir Inga artėja ir vienas prie kito, pradėję suprasti gyvenimą ir meilę karo akivaizdoje.

Garsaus lietuvių režisieriaus juosta buvo pristatyta Kanų kino festivalyje, o išlydėta gausiomis renginio žiūrovų ovacijomis. Filmo žvaigždės – garsi prancūzų aktorė Vanesa Paradis, lenkų aktorius Andžejus Čyra bei lietuvis Mantas Jančiauskas.

Be lietuviškojo kino pasididžiavimo, kino seansai tęsiasi ir „Romuvos” lauko kine prie Kauno pilies. Tradiciškai, šį kaip ir kiekvieną ketvirtadienį, žiūrovai matys nemokamą kino seansą. Šį kartą tai režisieriaus Peter Fudakowski filmas „Paslaptingasis dalininkas”.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pareigūnai ieško dviejų „melomanų“, nesusimokėjusių už prekę

Naujosios dainos vaizdo klipe I. Zasimauskaitė įveikia dvi didžiausias savo baimes

Pagerbti į pagalbą skubėję ir gyvybes gelbėję kauniečiai

Vasario 16-ąją Kaune - nemokamas viešasis transportas

Ateinantį antradienį debatuose susigrums visi septyni kandidatai į Kauno merus

V. P. Andriukaitis apsisprendė: trečią kartą sieks prezidento posto

Virpa miesto centre esantys pastatai: įnirtingai griūva kadaise populiaraus statinio sienos

Kaune sulaikyti heroino platintojai

Naujus autobusus kauniečiai galės išbandyti nemokamai – laukia neįprastos pramogos

Gyventojų protestas prie savivaldybės – nepritaria planuojamoms statyboms (papildyta)