Pajudėjo S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija: ieškoma rangovo – Kas vyksta Kaune

Pajudėjo S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija: ieškoma rangovo

Asociatyvi / Kaunas.lt nuotr.

Penktadienį spaudos konferencijos metu paskelbta, kad gautas statybos leidimas, parengtas S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcijos techninis projektas, pradedamas viešųjų pirkimų konkursas. Dar metų pabaigoje stadioną planuojama pradėti rekonstruoti, šiuo metu ieškoma darbų rangovo.

Visuomenei buvo pristatytas atnaujinamo stadiono maketas, su projektu galima susipažinti internete čia. Griovimo darbus planuojama pradėti kitų metų pradžioje, rekonstrukciją baigti numatyta– 2019 m. pirmoje pusėje.

Atsieis 25 milijonus

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis teigė, kad projektui planuojama išleisti 25 mln. eurų, iš jų 5 mln. finansuos ES fondai, o likusią sumą per pusę planuoja pasidalinti Kauno miesto savivaldybė ir LR Vyriausybė. Tiesa, Vyriausybė šįmet tam lėšų neskyrė, savivaldybė tikisi, kad finansavimas bus skirtas kitąmet, tačiau patvirtinimo nėra gauta.

Kauno miesto meras informavo, kad yra parengtas techninis projektas, pradedamas viešųjų pirkimų konkursas, ieškoma rangovo.

„Po rekonstrukcijos tai bus visai naujas stadionas: jis bus geriausias Lietuvoje, aukščiausios, 4-os kategorijos stadionas“, – teigė V. Matijošaitis. Anot jo, stadionas taps tinkamu didžiausiems pasaulio sporto renginiams, koncertams ir kt.

Šildoma danga, daugiau vietų žiūrovams, požeminis parkingas

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas išskyrė šiuos stadiono laukiančius didžiausius pokyčius: šildoma natūrali danga, šiuolaikinis apšvietimas, stogas virš visų tribūnų, 200 vietų požeminio parkingo aikštelė.

S. Dariaus ir S. Girėno stadionas Ąžuolyne statytas dar prieš 81 m., po rekonstrukcijos čia padaugės galimų priimti lankytojų skaičius: per varžybas tilps 15 tūkst. (anksčiau 9,5 tūkst.), o koncertų, kitų pramoginių renginių metu tilps dvigubai – 30 tūkst. žmonių.

Artimiausius du mėnesius visi norintys pamatyti, kaip S. Dariaus ir S. Girėno stadionas atrodys po rekonstrukcijos, prekybos centro „Akropolis“ pirmajame aukšte gali apžiūrėti keliasdešimt kartų sumažintą stadiono kopiją.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.