Paskutines valandas skaičiuojančiame pagrindiniame šalies oro uoste Kaune – sujudimas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė iki šiol nematytas sujudimas Kauno oro uoste, kuris neliko nepastebėtas ir neužfiksuotas kauniečių, tuo metu laukusių savo skrydžio paskutines valandas skaičiuojančio pagrindinio šalies oro uosto Kaune laukimo salėje.

„Taip šiandien Kauno oro uoste linksmino išvykstančius keleivius. Maloniai nuteikė visus buvusius tuo metu laukimo salėje“, – sakė portalo skaitytoja Laura.

Jos atsiųstame vaizdo įraše matyti, jog Kauno oro uostas rugpjūčio 17-osios rytą virto tikrų tikriausia linksmybių oazę su gyvo garso instrumentine muzika, šokiais bei daugybe geros nuotaikos.

Apie tai, kodėl šis ketvirtadienis Kauno oro uoste kitoks nei įprasta, klausiame Lietuvos oro uostų komunikacijos vadovės Agnės Mažeikytės. „Informacijos apie tai, jog šis įvykis būtų planuotas, neturime. Tačiau išties džiugu, kad tokios akcijos su spontaniškais susirinkimais, pasišokimais, pagrojimais, vyksta. Smagu apie tai sužinoti“, – sakė Lietuvos oro uostų komunikacijos projektų vadovė.

A. Mažeikytė svarstė, jog galbūt tai galėjo būti surengta pasitikti tam tikrą žmogų, bet patvirtinti, jog buvo būtent taip, sako negalinti.

Rugpjūčio 17 dieną Kauno oro uostas atsisveikins su pagrindinio šalies oro uosto statusu, nes jau rytoj didžioji dalis skrydžių persikels atgal į sostinę.

 

47 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Lietuvos grūdų augintojai atsidūrė Kinijos akiratyje - praneša geras naujienas

Svarbi informacija vairuotojams: Akademijoje keičiasi eismo tvarka

Pranešama apie dar vieną dingusį kaunietį – reikalinga pagalba

Po atskleistos „Grill London“ šešėlinės veiklos darbuotojų algos šoko aukštyn

Šią savaitę nebus atnaujintas labiausiai koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašas

Pareigūnai ir šeima prašo pagalbos: ieškomas į namus Kaune nesugrįžęs vyras

Stadioną ir „Mokslo salą“ „Autokaustai“ statyti patikėjęs Kaunas pasuko jau pramintu taku

Kačerginės sanatorijoje užfiksuotas koronaviruso atvejis: vaikai liko įkalinti

Koronaviruso infekcija Lietuvoje atsirado anksčiau nei manyta

Lietuvos keliuose atsiras daugiau nei 100 greičio matuoklių: fiksuos ir kitus pažeidimus