Paskutines valandas skaičiuojančiame pagrindiniame šalies oro uoste Kaune – sujudimas

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė iki šiol nematytas sujudimas Kauno oro uoste, kuris neliko nepastebėtas ir neužfiksuotas kauniečių, tuo metu laukusių savo skrydžio paskutines valandas skaičiuojančio pagrindinio šalies oro uosto Kaune laukimo salėje.

„Taip šiandien Kauno oro uoste linksmino išvykstančius keleivius. Maloniai nuteikė visus buvusius tuo metu laukimo salėje“, – sakė portalo skaitytoja Laura.

Jos atsiųstame vaizdo įraše matyti, jog Kauno oro uostas rugpjūčio 17-osios rytą virto tikrų tikriausia linksmybių oazę su gyvo garso instrumentine muzika, šokiais bei daugybe geros nuotaikos.

Apie tai, kodėl šis ketvirtadienis Kauno oro uoste kitoks nei įprasta, klausiame Lietuvos oro uostų komunikacijos vadovės Agnės Mažeikytės. „Informacijos apie tai, jog šis įvykis būtų planuotas, neturime. Tačiau išties džiugu, kad tokios akcijos su spontaniškais susirinkimais, pasišokimais, pagrojimais, vyksta. Smagu apie tai sužinoti“, – sakė Lietuvos oro uostų komunikacijos projektų vadovė.

A. Mažeikytė svarstė, jog galbūt tai galėjo būti surengta pasitikti tam tikrą žmogų, bet patvirtinti, jog buvo būtent taip, sako negalinti.

Rugpjūčio 17 dieną Kauno oro uostas atsisveikins su pagrindinio šalies oro uosto statusu, nes jau rytoj didžioji dalis skrydžių persikels atgal į sostinę.

 

47 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno gatvėse vyks kartingų ištvermės lenktynės - kartingus galės išbandyti ir žiūrovai

Bendrasis pagalbos centras: grybaujant ar uogaujant miške svarbu turėti vieną daiktą

Kauno oro uoste sulaikytas lėktuve siautėjęs panevėžietis

Toliau ieškomas netoli Kauno dingęs vyras: nurodė ypatingus požymius

G. Alijevos šnipinėjimo byloje prabilo liudininkai

Artėjantį savaitgalį Kaunas pasiners į kultūros renginių maratoną (renginių apžvalga)

Palaikydamas premjerą, A. Veryga nusiskuto plaukus

Po stipraus susidūrimo Vilijampolėje, „Volvo“ rėžėsi į tvorą

Geriausiais šalies policininkais išrinkti Kauno pareigūnai

Kauno klinikose - sužalotas kūdikis: į smegenis išsiliejo kraujas