Šeštadienį Kaune – ypatinga stiliaus ir mados šventė

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienį Kaunas neabejotinai taps Lietuvos mados ir stiliaus sostine. Mieste vyks tradicinis renginys „Mados rampa“ iš visos Lietuvos sukviesiantis geriausios šios srities profesionalus ir tūkstančius stiliumi bei mada besidominčių žmonių.

Pagrindinis renginio akcentas – „Šopturgis“. Prekybos miestelyje „Urmas“, Raudonajame pasaže vyksiančioje mugėje kiekvienas lankytojas turės galimybę ne tik įsigyti dizainerių ir menininkų kurtų išskirtinių drabužių, aksesuarų, papuošalų, prekių vaikams bei interjero detalių, bet ir susitikti bei pabendrauti su pačiais jų kūrėjais.

„Renginyje dalyvauja tik kruopščiai organizatorių atrinkti dalyviai, todėl tai – labai mėgiamas ir laukiamas stilių ir gerą skonį turinčių žmonių renginys. Kaip ir kasmet, lankytojai matys garsius ir pamėgtus brandus, bet ir atras kažką naujo. Bus labai stilinga, įdomu ir svarbiausia – įsiminta“, – žadėjo renginio organizatorė, UAB „Inzi group“ projektų vadovė Greta Daukšienė.

Savo gaminius siūlys keliasdešimt geriausių iš visos Lietuvos ir užsienio atvykusių kūrėjų, dalyvaus populiariausių butikų atstovai. Tad nenuostabu, kad galimybė vienoje vietoje rasti įdomiausių ir žinomiausių profesionalų darbus į renginį kaskart sutraukia kelioliką tūkstančių žmonių ne tik iš Kauno, bet ir iš kitų miestų bei regionų.

Nebus pamiršti ir mažieji „Mados rampos“ lankytojai: jų lauks užsiėmimai su animatoriai, kurių metu vyks balionų lankstymas, paišymas, burbulų pūtimas, aktyvūs žaidimai ir daug kitų pramogų.

„Mados rampa“ vyks šeštadienį, rugpjūčio 19 d., nuo 10 val. iki 17 val., renginys nemokamas.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vyriausybė skyrė beveik 2 mln. eurų vaistams koronaviruso simptomams gydyti

Apie privalomą izoliaciją gyventojams praneš SMS žinutėmis

Buvęs Kauno paveldosaugininkas už paimtą kyšį sumokės nemenką baudą

Humoristui J. Jankevičiui patvirtintas koronavirusas

Kauno klinikose – du organų donorai: per dieną gyvybės išgelbėtos net keliems pacientams

Lietuvos kariuomenėje – per 100 koronaviruso atvejų

19-toji „Sielų upė“ Kaune tekės neįprastai

Padėtis LSMU Kauno ligoninėje artėja prie kritinio taško: trūksta visai ne lovų

Nuo penktadienio – nauji renginių draudimai ir dalyvių ribojimai

Ligoninėse dėl COVID-19 gydomi 348 žmonės: infekcija ir toliau plinta Kauno sporto arenoje