Šonaslydžio meistrai telkiasi padėti vėžiu sergantiems vaikams

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Autosporto entuziastai jau rugpjūčio 15 d. turės galimybę atvykti į Kačerginės „Nacionalinio žiedo“ vidinę trasą, kur šonaslydžio profesionalai renkasi kilniam tikslui – rinkti lėšas vėžiu sergantiems vaikams, globojamiems paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“. Tai pirmas renginys, suburiantis „drifterius“ daugiau nei įprastai treniruotei ar varžyboms.

Kilniam tikslui

Anot organizatorių, „PDM Drift“ komandos, žiūrovų laukia daug įspūdžių. Renginio metu sportininkai Mantas Kulvinskas, Benediktas Čirba, Kęstutis Kelpša, Gediminas Ivanauskas ir kiti siūlys pasivažinėti „drift taxi“, o jų surinktas lėšas „Mamų unija“ skirs nekompensuojamiems vaistams, tyrimams ir vaikų gydymui užsienyje.

„Atkeliauja aukščiausio lygio sportininkai su labai galinga technika. Žiūrovams retai pasitaiko proga pasinaudoti tokių „drifterių“ siūlomomis pramogomis arba jos daug kainuoja. O svarbiausia, visi jie skiria savo laiką ir jėgas kilniam tikslui – padėti vaikams“ – pasakoja prie „PDM Drift“ komandos šiemet prisijungęs semipro lygos pilotas Vytautas Čaplikas.

Žiūrovai į renginį bus įleidžiami nuo 11:30 val. Iš pradžių galės stebėti „drifterių“ treniruotę, pasinaudoti kitomis teritorijoje siūlomomis pramogomis, o vėliau – patys sėsti šalia patinkančio piloto ir išbandyti jo „drift taxi“. „Praėjusiais metais pardavinėjome „drift taxi“ kuponus, už kuriuos surinktas lėšas skyrėme „Mamų unijai“, šiemet norėjosi socialinę idėją tęsti, tad gimė „All United“ renginys“ – dalinasi mintimis Gytis Mocekainis.

Komandai – sezonas ne iš lengvųjų

Tokį renginį „PDM Drift“ komanda, pasak Gyčio Mocekainio, organizuoja pirmą sykį: „Tikrai labai didelis iššūkis. Mums labai padeda tai, kad sulaukiame daug sportininkų, rėmėjų ir savanorių palaikymo – visi prisideda, kaip gali, kad žiūrovai sulauktų įspūdingo reginio ir kad surinktume kuo daugiau lėšų sergantiems vaikams“.

Tai – ne vienintelis iššūkis „PDM Drift“ komandai šį sezoną. Semipro čempionate turėjęs važiuoti Gytis Mocekainis vysto unikalų projektą – „BMW e36“ kėbule „plaka“ amerikietiško mustango širdis. Anot komandos, ši bus jau trečia. „Kadangi didžiąją dalį darbų darome patys, projektas užtruko ilgiau nei tikėjomės, susidūrėme su keblumais dėl motoro, tepalo davimo, bet atrodo, kad trečias kartas nemeluos ir pagaliau „vokietis“ bei „amerikietis“ automobilyje susidraugavo – patikrinsime Kačerginėje. Džiaugiuosi, kad komandos draugas šį sezoną smarkiai tobulėja ir vis geriau važiuoja“ – neslepia džiaugsmo pilotas. Jam antrina Vytautas Čaplikas: „Galiu pasidžiaugti, kad technika kol kas manęs tikrai „nepavedė“, važiuoju stabiliai, stengiuosi kiekvienas varžybas pasirodyti kuo geriau, o antradienį Kačerginėje bus puiki proga dar pasitreniruoti“.

Renginio apdovanojimai – iš mustango širdies

Paklausti, kokias nominacijas žada renginio pabaigoje, komandos nariai susitarę šypsosi – bus keli, bet atskleis juos tik renginio metu, o vertinti šonaslydžio sportininkus kvies pačius žiūrovus. Organizatoriai išduoda paslaptį, kad trofėjai bus išskirtiniai. Tai – stūmokliai ir švaistikliai iš „sprogusio“ pirmojo mustango variklio.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl viruso Kinijoje Lietuvos oro uostuose budi visuomenės sveikatos specialistai

Samylų seniūnija – kur veda romantiškiausias kelias iš Kauno?

K. Mažeika: kai aplinkosaugininkas ar policininkas gyvena penkiaaukščiame privačiame name, kyla klausimai

D. Gineikaitės kraujo mėginį suklastojusiam medikui teismas darbo išsaugoti neleido

Aleksote pėsčiųjų perėjoje partrenktas žmogus

S. Skvernelis „Žalgirio“ varžybas stebėjo su Estijos premjeru

Vilniaus gimtadienio proga Kaunas sukūrė specialias kojines

Tūkstančiai kauniečių sulauks galimybės nemokamai pasitikrinti sveikatą

Lietuvos zoologijos sodo gyvūnai dėl likusios žiemos sutrikę: kas bus pranašauti sunku

Iš pareigų traukiasi Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja