R. Meilutytė pasaulio plaukimo taurės etape Nyderlanduose buvo antra | Kas vyksta Kaune

R. Meilutytė pasaulio plaukimo taurės etape Nyderlanduose buvo antra

delfi.lt 2017/08/11 20:31
DELFI nuotr.

Tituluočiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė po planetos čempionato, dviejų pasaulio taurės varžybų etapų ir labdaros turnyro Romoje tęsia pasirodymą pasaulio taurės turnyro trečiame etape Eindhovene. Penktadienio vakarą 20-metė kaunietė startavo savo pagrindinės 100 metrų plaukimo krūtine rungties finale, nuotolį įveikė per 1 min. 03,79 sek. ir užėmė antrą vietą.

Finalą didmeistrišku rezultatu laimėjo Jamaikos atstovė Alia Atkinson (1.02,67), o trečią liko JAV plaukikė Breeja Larsona (1.04,81).

8. Grace Zhao (JAV) – 1.07,30.

Atrankos varžybose Pauliaus Andrijausko auklėtinė R. Meilutytė nuotolį įveikė lėčiau 0 per 1 min. 4,75 sek., laimėjo savo plaukimą, o bendroje įskaitoje užėmė pirmą vietą kartu su identišką rezultatą užfiksavusia jamaikiete A. Atkinson. Trečia liko amerikietė B. Larson, kuri nuo lyderių atsiliko 0,64 sek.

Eindhovene nedalyvauja visos trys pasaulio čempionato prizininkės: amerikietės Lilly King ir Katie Meili bei rusė Julija Jefimova.

Primename, kad antrame pasaulio taurės etape Berlyne (Vokietija) praėjusį savaitgalį R. Meilutytė 100 metrų distancijoje liko tik devinta ir į finalą nepateko. Pirmame etape Maskvoje šio nuotolio nebuvo varžybų programoje.

Eindhovene R. Meilutytė šeštadienį dar plauks 50 metrų krūtine.