Muzikos festivalio pramogos – nuo sporto turnyrų iki muzikinio vaizdo klipo kūrimo

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Muzikos festivalis „Granatos Live“, iki kurio liko kiek daugiau nei savaitė, pasirūpino, kad jo dalyviams nepritrūktų veiklos ir tuo metu, kai muzika scenose neskambės.

Nuo galimybės sukurti savo vaizdo klipą iki sporto turnyrų ar proto mankštos – rugpjūčio 3–6 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyksiančiame festivalyje užsiėmimų ras ir tie, kurie nei dienos negali gyventi be fizinės veiklos, ir tie, kuriems knieti išbandyti kažką naujo.

Sportiškiems. Kaip ir kasmet, „Granatos Live“ dalyviai galės išmėginti savo jėgas tinklinio, futbolo, badmintono ir kvadrato turnyruose. Bėgimo mėgėjų trečius metus iš eilės lauks speciali 5 km bėgimo trasa, o tie, kuriems artimas paplūdimio tinklinis, turės progą išbandyti kitokią jo versiją – trismūgį. Sakoma, kad čia norint smagiai smūgiuoti profesionalaus sportininko įgūdžių neprireiks. Įpratusieji rytą pradėti mankšta festivalyje galės rinktis funkcinę „Pump It“, mažiau intensyvią „Pilates“ ar gerą šokių vakarėlį primenančią „Zumbos“ treniruotę. Aktyvių pramogų mėgėjų lauks minigolfas, stalo futbolas, lankininkų kovos, o tiems, kams dar turės jėgų, verta užsukti į Kauno marių pakrantę – paplūdimyje jie ras vandenlentes ir specialiu kateriu joms keliamas bangas.

Kūrybingiems. Išradingi ir kūrybingi muzikos festivalyje turėtų neaplenkti „CokeStudio“ – čia bus galima sukurti savo muzikinį vaizdo klipą, vienas iš muzikinių klipų autorių, sulaukęs didžiausio komisijos palaikymo ir publikos simpatijų, laimės kelionę į Amsterdamą.

Sumaniems. Net ir prikeltas viduryje nakties galite išberti dainų sukūrimo metus ir jų kūrėjų vardus? Tuomet nepražiopsokite progos pademonstruoti savo žinias muzikiniame protų mūšyje. Gigantiška jenga, šaškės, šachmatai – pramankštinti protą muzikos festivalyje tikrai bus kur. Jei ir to negana, įrodyti sau ir kitiems, jog sugebėtum išsisukti iš netikėčiausių situacijų bus galima pabėgimo kambaryje.

Atsipalaidavusiems. Bebaimiai, trokštantys persikelti į virtualią realybę, galės apsilankyti siaubo kambaryje. „Ne apie mane“ dalins nemokamus apkabinimus, nespėję pasirūpinti savo stiliumi prieš festivalį galės atsiduoti į nemokamos vyrų kirpyklos meistrų rankas.

Rankdarbių mėgėjai laukiami menų zonoje – čia jie galės patys pasigaminti aksesuarą festivaliui ar išbandyti laikinas tatuiruotes. Pervargusiems nuo šokių iki ryto atgauti jėgas padės „Dvaro“ pirtis, o tiems, kurie visuomet svajojo paskandinti garso kolonėlę, tačiau nuosavos gaila, verta užsukti į „JBL“ zoną ir paminklinti ranką bandant į vandenį numušti svetimą.

Penktą kartą vyksiančiame muzikos festivalyje „Granatos Live“ šiemet koncertuos šešios dešimtys užsienio ir Lietuvos atlikėjų, tarp kurių – Ellie Goulding, Anne-Marie, Alan Walker, Kungs, Therr Maitz, Teachers, Marijonas Mikutavičius, Leon Somov ir Jazzu, G&G Sindikatas, Saulius Prūsaitis, Vidas Bareikis, Ba., GJan, Monique. „LNK Go“ scenoje pasirodys 12 lietuviškos hiphopo kultūros vardų: „Skoolz“, „Šventinis bankuchenas“, Ironvytas, „MadMoney“, „Jama&W”, „Willie Valo“, „Despotin Fam“, Operatyvūs“, JBC, „Meandi“, „Ra x Slem x Alko“ ir „Micro One x Themyouandm3“. „NESCAFÉ“ scenoje bus galima išvysti „Wolfsome“, „Sisters on Wire“, „Z On A“, „The Roop“, „Deeper Upper“ ir kitas jaunas lietuviškas grupes.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pirmoji nuotolinio mokymo pamoka Lietuvoje neįvyko

Koronavirusu užsikrėtusių medikų skaičius verčia sunerimti

Šiandien visos Lietuvos mokyklos persikelia į virtualią erdvę

Naktį į šalį grįžo apie 600 lietuvių iš įvairių pasaulio šalių

Kauno koronaviruso dienoraštis #savaitgalis

Sekmadienį koronaviruso infekcija nustatyta dar 23 asmenims

V. Kasiulevičius: pirmomis gegužės savaitėmis Lietuva pasieks koronaviruso piką

A. Veryga apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą (papildyta)

Įspėja kelininkai: naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienai medikei