Kauniečiai apstulbę: pavogtas namelis

Asmeninio Facebook profilio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iš pirmadienio į antradienį naktį vagys nusitaikė į išskirtinį objektą, stūksojusį Eigulių mikrorajono  namo kieme. Tai pasielgdami ilgapirščiai nuskriaudė pačius mažiausius, kuriems jis priklausė.

„Niekada negalvojau ir netikėjau, kad gali taip nutikti. Tačiau, pasirodo, esu naivi tikėdama, kad visi žmonės geri ir sąžiningi. Naktį iš 07.03 22:00 iki 07.04 8:30 iš mūsų kiemo Ašigalio gatvėje 5 buvo pavogtas mūsų pačių sukonstruotas namelis“, – sako portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.

Pavogtas namelis

Pasak moters, namelis buvo tikras traukos centras, džiuginęs visus aplinkinių namų vaikus. „Tas, kas pavogė, neturi nei sąžinės nei gėdos. Atiminėti iš vaikų žaislus – mažų mažiausiai nužmogėjimas“, – piktinasi kaunietė.

Skaitytoja teigia, jog namelis – išskirtinis – rankų darbo, jį bus nesunku pastebėti, jei atsiras, kuriame nors Lietuvos kieme.

Įrašu apie vagystę moteris pirmiausiai pasidalino savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje. Komentaruose netrūko žmonių pasipiktinimo tokiu ilgapirščių elgesiu.

Viena komentatorė rašė: „Prieš savaitę ėjau pasivaikščioti su sūneliu, praėjau pro kiemą, – net nustebau, kad daugiabučių kieme, vaikams namukas pastatytas. Pagalvojau, kaip smagu, gal jau žmonės tvarkingesni, normalesni pasidarė – niekas nelaužo, negadina, gali vaikai džiaugtis . Kur tau? Ir aš naivi“.

Dar viena moteris sakė, kas rytą einant į darželį ir grįžtant iš jo, visada jos mažosios dukrytės nepraeidavo pro šalį, lįsdavo pabuvoti minėtame namuke. „Būtumėte pamatę jų akis, kai nerado namelio“, – pasakojo ji.

Regis, nusitaikę į šį objektą ir jį pasisavinę ilgapirščiai suteikė daug skausmo mažamečiams, kuriems namelis priklausė.

49 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #10

A. Naudžiūnas grįžta į vadovo pareigas Kauno klinikinėje ligoninėje

Skirta pirmoji policijos bauda už saviizoliacijos nesilaikymą

Keičiama automobilių techninės apžiūros atlikimo tvarka

Mokslininkai: mirčių skaičius Lietuvoje dėl koronaviruso pasieks 200 (prezentacija)

„Google“ paskaičiavo, kiek sumažėjo žmonių judėjimas Kaune

Koronaviruso poveikis nekilnojamojo turto rinkai: ko tikėtis būsto nuomotojams ir nuomininkams

Tiesioginė transliacija: mokslininkai pristato scenarijus, kas laukia Lietuvos dėl koronaviruso

Žmonės netenka darbo: dalis įmonių atleidžia darbuotojus

Vietoje kompiuterių nuotoliniam vaikų mokymuisi perkamos pigesnės planšetės