Pareigūnai vijosi už vairo sėdusį, teisės vairuoti neatgavusį vyrą

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį savaitgalį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnams, Kaune, Jonavos g., besibaigiant reidui teko vytis be teisių važinėjantį pažeidėją.

Sekmadienio naktį, apie 00.50 val., Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos Administracinės veiklos skyriaus vyresnysis specialistas Lukas Vaičekauskas Kaune esančioje Jonavos gatvėje pastebėjo pravažiuojantį automobilį „Mitsubishi“, kurio vairuotojui vasario mėnesį buvo surašęs protokolą už greičio viršijimą daugiau nei 50km/h.

„Automobilis važiavo pakankamai lėtai, dėmesį atkreipė tai, kad vairuotojas itin įdėmiai mane bei kolegas stebėjo. Netrukus jį atpažinau, sudvejojau tik dėl to, ar jau pasibaigęs teisės vairuoti transporto priemones atėmimo terminas, tad nusprendžiau patikrinti. Pasirodo, nuojauta neapgavo“, – teigia pareigūnas L. Vaičekauskas, greitai sureagavęs ir tarnybiniu automobiliu su kolega pasivijęs pažeidėją, kuriam buvo surašytas protokolas už tai, kad vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės jos vairuoti, kadangi nėra įvykdęs teisės vairuoti susigrąžinimo sąlygų.

„Mitsubishi“ vairuotojui anksčiau buvo paskirta piniginė bauda bei teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo balandžio 18 d. iki gegužės 17 d., tačiau vairuotojo pažymėjimo į policijos įstaigą jis negrąžino, kaip tai numato Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksas.

Tiriant šią administracinio nusižengimo bylą buvo pastebėta, kad teisės vairuoti atėmimo laikotarpiu tas pats vyras net penkis kartus buvo užfiksuotas įvairiose Kauno miesto gatvėse stacionariaisiais greičio matuokliais, kurie įrengti nežymėtuose tarnybiniuose policijos automobiliuose. Asmenį atpažinus iš užfiksuotų greičio viršijimo nuotraukų, jam buvo surašyti dar penki protokolai už tai, kad vairavo transporto priemones kai teisė vairuoti yra atimta ir paskirtos baudos, kurios siekia 2 250 eurų.

Pareigūnai primena, kad, jeigu vairuotojas, iš kurio atimta teisė vairuoti, vairuotojo pažymėjimo nustatytu laiku nepateikia policijos įstaigai, teisės vairuoti atėmimas pratęsiamas tiek, kiek laiko nebuvo pateiktas vairuotojo pažymėjimas.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pirmadienį mieste startuoja rinkimai: Kauno seniūnaitijos renka atstovus

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atsisveikino su vienu iš kandidatų

Sužadėtuvės: ar tikrai turi pirštis tik vyrai ir kiek kainuoja žiedai?

Tradicinėse šv. Roko futbolo rungtynėse – netikėtas rezultatas

Dėl spūsčių automagistralėse reikėtų keiksnoti ne tik kelininkus

Liepą – rekordinis imigracijos mėnuo, ekspertai perspėja dėl iššūkių

Šeštadienio vėlų vakarą rastas sprogmuo Baltų prospekte

Sekmadienį du eismo įvykiai per kelias minutes – prireikė medikų pagalbos

Norinčiųjų tapti kunigais vis mažėja

Iš emigracijos grįžę jonaviečiai kepa ypatingus šakočius ir siunčia žinutę užsienio lietuviams