Ramučių gyventojai pasipiktinę: „negi reikės dusti visą vasarą?“

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienis savo oru puikiai atspindėjo lietuviškos vasaros idilę – nors šilumos ir pašykštėjo, tačiau visą dieną džiugino giedras dangus. Tačiau sausomis ir saulėtomis dienomis mėgaujasi ne visi – Ramučių gyvenvietės gyventojai sunerimę – ar ilgai dar teks kentėti?

Šiuo metu tvarkomas pagrindinis per gyvenvietę einantis kelias – dėl to kurį laiką važiuoti pro Ramučius tenka neasfaltuota danga. Tai sukelia didelį diskomfortą gyventojams – ypač sausomis dienomis, jiems tenka kentėti nuo sukylančių dulkių debesų. „Dulkių pilni ne tik kiemai, bet ir namai, nėra kuo kvėpuoti,“ – laiške rašo neprisistatęs skaitytojas. Jis taip pat pastebi, kad tenka rūpintis ir vaikų sveikata – kai ore tvyro dulkės, ne kiekvienas gali žaisti lauke dėl rizikos paaštrinti su kvėpavimu susijusias ligas.

Tiesa, pastebima, jog darbo dienomis kelių laistymu užsiima įmonė „Autokausta“, tačiau gyventojams atrodo nesuvokiama, jog savaitgaliais tikrai dažnai pravažiuojamas kelias paliekamas likimo valiai.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

82 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Ieškantiems alternatyvų: geriausiais pripažintų pigių išmaniųjų dešimtukas

Į Kauną grįžtančius poilsiautojus pasitinka masinės spūstys

Pakartotinis pranešimas: uždaromas Aleksoto tiltas

Tyrimas atskleidė senatvės Lietuvoje realybę: rezultatai sukrėtė net tyrėjus

Seime svarstymai dėl stichijų padarinių: akiratyje – ūkininkai

Iškilo naujas siūlymas – neapmokestinti surinktų žmonių aukų

Žinios iš buvusio Kauno mero: siūlo pakeisti vardines rinkėjo korteles

Kaunietis atskleidė daugiau detalių apie gyvybę nusinešusią avariją

Buvusio žalgiriečio D. Lavrinovičiaus šeimą aplankė gandrai: atskleidė vardą

Karštas diskusinis klausimas – gimdymas sulaukus 45-erių: už ar prieš?