Kauno rajone užregistruotas 300-asis kūdikis

KRS nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno rajono savivaldybėje ketvirtadienis paženklintas jubiliejumi. Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 300-asis šių metų naujagimis – Ugnė Puodžiūnaitė.

Gegužės 21 dieną gimusi mergaitė yra antrasis vaikas Eimanto ir Astos Puodžiūnų šeimoje. Šeima prieš beveik 3 metus iš Kauno atsikraustė į Garliavą. „Dirbu Garliavoje, todėl pagalvojome, kad reikia apsigyventi arčiau darbo. Apsidžiaugėme, kai tokia galimybė pasitaikė“, – pasakojo mažosios Ugnės tėtis.

Vardą mažylei sugalvojo abu tėvai. Eimantas dirba automobilių taisykloje, jo žmona muzikantė, tačiau šiuo metu augina mažuosius namuose. Jie tikisi, kad bus šiek tiek lengviau, kai vyresnėlis Vilius pradės eiti į darželį. „Norėtume rudenį pakliūti į Garliavos darželį. Eilės gąsdina, bet Kauno rajone jos sparčiai mažinamos, tad problemų kilti neturėtų“, – tikisi E. Puodžiūnas.

Jubiliejinio kūdikio tėvelis labai nustebo sužinojęs, kad jų vaikas užregistruotas 300-uoju numeriu. Jį pasveikino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Gurskas. Perduodamas mero linkėjimus J. Gurskas pasidžiaugė, kad jaunos šeimos renkasi pakaunę, o ne vyksta į užsienį. „Tikiuosi, kad savivaldybės dėmesys skiriamas ikimokykliniam ugdymui greitai parodys rezultatus ir abu vaikai be problemų pateks į Kauno rajono darželius.“, – linkėjo mero pavaduotojas.

Jis padovanojo knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir vietoj gimimo liudijimo įteikė pažymėjimą, nes nuo sausio 1 d. dokumentai tvarkomi elektroniniu būdu ir popieriniai liudijimai nebeišduodami.

Praėjusiais metais 300 registracijos numeriu buvo pažymėtas Elajus Butkus iš Dievogalos. Jis užregistruotas beveik mėnesiu anksčiau – balandžio 27 d.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įspėjimas iš ministerijos – puošnias kaukes dėvintiems gyventojams gresia stambios baudos

Lietuvos grūdų augintojai atsidūrė Kinijos akiratyje - praneša geras naujienas

Svarbi informacija vairuotojams: Akademijoje keičiasi eismo tvarka

Pranešama apie dar vieną dingusį kaunietį – reikalinga pagalba

Po atskleistos „Grill London“ šešėlinės veiklos darbuotojų algos šoko aukštyn

Šią savaitę nebus atnaujintas labiausiai koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašas

Pareigūnai ir šeima prašo pagalbos: ieškomas į namus Kaune nesugrįžęs vyras

Stadioną ir „Mokslo salą“ „Autokaustai“ statyti patikėjęs Kaunas pasuko jau pramintu taku

Kačerginės sanatorijoje užfiksuotas koronaviruso atvejis: vaikai liko įkalinti

Koronaviruso infekcija Lietuvoje atsirado anksčiau nei manyta