Kauno miesto gatvėse nuspręsta padidinti saugumą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gyventojų saugumo didinimas jų gyvenamoje teritorijoje bei viešosios tvarkos užtikrinimas yra vienas iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato veiklos prioritetų. Siekiant didinti gyventojų saugumą bei kuo įmanoma geriau optimizuoti pareigūnų darbą, nuo vakar, gegužės 22 dienos, Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariatas pradėjo darbą pagal naują veiklos modelį.

Organizuojant veiklą pagal naują modelį, vietoj buvusių Viešosios ir Kriminalinės policijos skyrių atsiranda Veiklos skyrius. Kauno apskrities policijos pareigūnai, vieni iš pirmųjų išbandę naują veiklos modelį, netruko pastebėti visuomenei tiekiamą naudą.

„Pradėjus organizuoti veiklą pagal naują modelį pastebėta, jog ne tik sutrumpėjo pareigūnų reagavimo į įvykius laikas, bet ir procesiniai sprendimai priimami kur kas greičiau. Akivaizdžius pokyčius pastebės ir Dainavos gyventojai – pareigūnų, patruliuojančių gatvėse, bus tikrai daugiau“, – teigia Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas.

Šiuo metu Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariate įsteigtos 66 pareigybės, aptarnaujančios Dainavos teritoriją. Pareigūnai, atsižvelgdami į joje gyvenančių žmonių skaičių bei darbuotojų kiekį, suskirstė šią miesto dalį į penkias apylinkes, kuriose darbuosis po aštuonis policijos pareigūnus.

Taip pat įsteigtos ikiteisminio tyrimo ir administracinės praktikos grupės, kurios padės užtikrinti pareigūnų darbo efektyvumą.

„Ilgai laukėme ir jau seniai buvome pasiruošę pokyčiams, tad džiaugiamės galėdami pradėti darbą pagal naują veiklos modelį. Mūsų tikslas išlieka tas pats – ne tik užkardyti daromus teisės pažeidimus, bet ir kuo daugiau ištirti nusikalstamų veikų, suteikti žmonėms profesionalią bei kompetentingą paslaugą.“, – teigia Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato viršininkas Saulius Karosevičius.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

L. Norkevičienė, D. Zvonkus ir LSMU choras „Neris“ siunčia jausmingą žinutę kauniečiams

Jonavos gatvėje kaunietis negalėjo ramiai praeiti pro dviratį

P. Motiejūnas apie „Žalgirio“ viltis palaidojusį sprendimą: iš esmės net nebalsavome

Oro uostuose ir pasienyje netikrins dėl koronaviruso: atvykstantieji turės tirtis mobiliuosiuose punktuose

Kauno pareigų laimikis: vairuotojas „užmiršęs“ saugų greitį mieste lėkė lyg magistralėje

Teismas nušalino 3 Kauno pareigūnus įtariamus paėmus kyšį

Vyriausybė paskirstė virš 30 milijonų eurų kelių projektams

Darbdaviai per karantiną buvo dosnūs: 23 įmonės darbuotojams mokėjo daugiau nei 10 tūkst. eurų

A. Veryga: karantiną bus siūloma tęsti

Tarp naujai patvirtintų koronaviruso atvejų - 4 yra įvežtiniai