Naktinis krepšinis: nemiegoję čempionai taurę į viršų kels 4 val. ryto – Kas vyksta Kaune

Naktinis krepšinis: nemiegoję čempionai taurę į viršų kels 4 val. ryto

Organizatorių nuotr.

Penktadienį Kaune prasideda tradicinis naktinis trijų prieš tris turnyras „Naktinis krepšinis“. Jau kurį laiką gatvės kultūros festivaliu tituluojamas renginys šiemet bus dar didesnis ir įvairesnis, žada organizatoriai.

Planuojama, kad prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje vykstančiame turnyre dalyvaus iki 170 komandų, kovosiančių skirtingo amžiaus grupėse. Moksleivių turnyras vyksta dieną, iki 17 val., o nuo 18 val. prasidės studentų ir jaunimo iki 26 metų kovos. Čempionai turėtų išaiškėti jau šeštadienį, apie 4 val. ryto.

Turnyro nugalėtojai gaus kelialapį į tarptautinį FIBA organizuojamą trijų prieš tris turnyrą.

Greta krepšinio aikštelių visą naktį virs gyvenimas: griaudės didžėjų leidžiama muzika, scenoje pasirodys hip hopo atlikėjai, tarp kurių šiemet bus G&G Sindikatas, Omerta, Despotin Fam, 8 kambarys ir kiti, vyks BMX dviratininkų ir riedlentininkų pasirodymai. Bus galima užsukti į autobuse įrengtą hip hop alėją – specialią gatvės kultūrai skirtą parodą. Ant autobuso šonų ir greta esančių skydų grafiti meistrai kurs piešinius.

Varžytis galės ir žiūrovai – specialiai jiems bus surengtas tritaškių konkursas.

„Didžiausia naujovė – šiemet vyks ne tik krepšinio, bet ir hip hopo šokių turnyras, kurio nugalėtojų laukia piniginiai prizai. Pakvietėme dalyvauti žymiausias šios srities Lietuvos grupes, tad tikimės gražaus reginio ir atkaklios kovos“, – sakė renginio koordinatorius Marius Jesiškis.

KTU studentų atstovybės „InDi“ organizuojamą renginį kasmet aplanko apie 8–10 tūkstančių žmonių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA