Legendiniai atrakcionai vėl džiugins kauniečius

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors savaitgalis, kaip pranašauja orų prognozės, nelepins šiluma ir pačiu maloniausiu oru, tačiau tai tikrai nėra priežastis sėdėti namuose. Jau nuo šiandien šalia Kauno „Akropolio“ atrakcionų parkas pradeda veikti visu pajėgumu, veiklos čia sau ras visi – ir nuotykių ištroškę draugų būriai, ir šeimos, norinčios papildyti savo savaitgalį naujais įspūdžiais.

Pagrindinis šių atrakcionų privalumas – didelė pramogų įvairovė. Pasilinksminti galėsite net 11-oje skirtingų atrakcionų ir vaikams, ir šeimoms, ir net ekstremalių pojūčių mėgėjams. Kol mažieji smagiai važinėsis traukinukais arba suksis karuselėse, vyresnieji „Pramogų parko“ lankytojai galės išbandyti ekstremalesnius atrakcionus ir gerokai pakelti adrenalino lygį kraujyje. Taip pat, pramogų parke rasite klasiką, bet ne mažiau mėgiamą atrakciją – mašinėles.

Šįkart parke bus galima pamatyti, o svarbiausia ir išbandyti, naujus ir dar niekada Lietuvoje nematytus atrakcionus. Vienas iš tokių – gigantiškasis „Funny house“ (liet. „Linksmasis namas“). Šis trijų aukštų gigantas pirmą kartą svečiuojasi ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijo regione, taigi nepraleiskite galimybės pirmieji pasivaikščioti po „Linksmojo namo“ kambarius!

Atrakcionai jūsų laukia aikštelėje šalia prekybos centro „Akropolis“ kur anksčiau buvo įsikūrusi laikinoji autobusų stotis. Darbo dienomis pramogauti galite nuo 15:00 iki 23:00, o savaitgaliais linksmybės prasideda anksčiau – „Pramogų parkas“ atviras nuo vidurdienio iki 23:00. Tiesa, organizatoriai primena, kad didelę įtaką atrakcionų darbo laikui turi ir oro sąlygos, tačiau jeigu už lango šviečia saulė – čiupkite šalia esančius žmones ir pasikraukite pozityvo ir geros nuotaikos!

Daugiau informacijos galite rasti „Pramogų parko“ Facebook paskyroje.

534 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Kauną grįžo ankstyvojo kino festivalis „Pirmoji banga“

Aplinkai žalos pridarę pažeidėjai šiais metais smarkiai tuštino kišenes

Greit į Kauno gatves išriedės nauji hibridiniai autobusai: keleivius lepins išskirtinis komfortas

Kontrabandos priedanga neišdegė: muitininkai sulaikė 2,5 mln. eurų vertės nelegalų krovinį

Naujas siūlymas dėl elektroninių cigarečių: nori drausti rūkalų skonius be nikotino

Pareigūnai prašo pagalbos: įrankius pasiėmė, bet susimokėti pamiršo

S. Skambinas su nauja mylimąja Kaune pakrikštijo dukrelę (foto)

Per parą nustatyta 111 naujų koronaviruso atvejų: daugiau nei pusė – Kauno apskrityje

Į Kauno ligoninę komos būklės pristatytas vyras neišgyveno: tarp įtariamųjų – nepilnametis

Kaunas pasinėrė į dizaino savaitę: inovatyvūs projektai ir iššūkių sprendimai