Vagį nufilmavusių kauniečių įspėjimas: jūsų automobiliai nėra saugūs ir požeminiuose garažuose

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė susirūpinimo pilnas skaitytojo laiškas. Jis perspėja visus portalo skaitytojus, kad net tada, kai manote, kad jūsų turtas yra saugus (stebimas vaizdo kameromis arba yra požeminiuose garažuose), transporto priemones privaloma užrakinti, nes niekada negalite žinoti, kada koks ilgapirštis nuspręs pagerinti sau gyvenimą.

Prie laiško pridėtas vaizdo įraše, kuris buvo sumontuotas iš medžiagos, praėjusį antradienį (balandžio 18 d.) maždaug 20 val., užfiksuotos daugiabučio stebėjimo kameromis. Jame užfiksuotas įtartinai atrodantis asmuo, kuris nemažą laiko dalį vaikščiojo aplink gyvenamojo namo teritoriją. Suradęs spragą apsaugoje, vaikinas pateko į požeminį garažą, kuriame ieškojo atrakinto automobilio, taip pat bandė atidaryti daugiabučio gyventojų sandėliukus. Nieko nepešęs, vyras pasišalina iš garažo, tačiau dar kelioliką minučių tyrinėja namo teritoriją.

Šįkart ilgapirščio vizitas jam naudos neatnešė, tačiau praradus budrumą ir palikus savo turtą arba transporto priemonę be deramos apsaugos, pasekmės gali būti liūdnos.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kaune vykusiame „Change4Future“ akceleratoriuje pasidalijo socialinio verslo subtilybėmis (foto, video)

Istorinis įvykis katalikų bažnyčioje: popiežius išreiškė palaikymą tos pačios lyties partnerystei

Audringai Perkūno alėjoje kumščiais mosavęs A. Karalius prisivirė košės

Įspėjimas dėl stipraus vėjo: gali virsti medžiai, sutrikti elektros tiekimas

Lietuvos žemėlapis nusidažė šviesoforo spalvomis

Antrąją koronaviruso bangą Lietuvoje padės valdyti kariuomenė

Užėjo apsipirkti, bet pamiršo susimokėti: ieškomas kaukėtas vyras

Kauno rajone pradėtas antras „Kauno Logistikos Centro“ etapas: investicijos viršys 30 mln. Eur.

Vietoj papildomų rudens atostogų – nuotolinis ugdymas

Paaiškėjo, pagal ką savivaldybės bus skirstomos į rizikos grupes