Vagį nufilmavusių kauniečių įspėjimas: jūsų automobiliai nėra saugūs ir požeminiuose garažuose

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė susirūpinimo pilnas skaitytojo laiškas. Jis perspėja visus portalo skaitytojus, kad net tada, kai manote, kad jūsų turtas yra saugus (stebimas vaizdo kameromis arba yra požeminiuose garažuose), transporto priemones privaloma užrakinti, nes niekada negalite žinoti, kada koks ilgapirštis nuspręs pagerinti sau gyvenimą.

Prie laiško pridėtas vaizdo įraše, kuris buvo sumontuotas iš medžiagos, praėjusį antradienį (balandžio 18 d.) maždaug 20 val., užfiksuotos daugiabučio stebėjimo kameromis. Jame užfiksuotas įtartinai atrodantis asmuo, kuris nemažą laiko dalį vaikščiojo aplink gyvenamojo namo teritoriją. Suradęs spragą apsaugoje, vaikinas pateko į požeminį garažą, kuriame ieškojo atrakinto automobilio, taip pat bandė atidaryti daugiabučio gyventojų sandėliukus. Nieko nepešęs, vyras pasišalina iš garažo, tačiau dar kelioliką minučių tyrinėja namo teritoriją.

Šįkart ilgapirščio vizitas jam naudos neatnešė, tačiau praradus budrumą ir palikus savo turtą arba transporto priemonę be deramos apsaugos, pasekmės gali būti liūdnos.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

G. Surplys: artimiausiu metu turėtų padaugėti pasveikusiųjų ir mirusiųjų nuo koronaviruso

Prekybos miestelis „Urmas“ neims nuomos mokesčio už dalį kovo mėnesio

Tiesioginė transliacija: A.Veryga apie koronaviruso situaciją Lietuvoje, naujas mirtis

Skelbiama apie dar vieną nuo koronaviruso pasveikusį žmogų

Dėl karantino pažeidimų nubausta daugiau nei 150 asmenų

Per parą Lietuvoje nustatyti 32 nauji koronaviruso atvejai

Tiesioginė transliacija: apie koronaviruso situaciją žurnalistas A.Tapinas ir „Regitra“ atstovas S.Šuminas

Vyriausybėje – pasitarimas dėl laboratorijų pajėgumų, greitųjų testų ir egzaminų

„Regitra“ atnaujina transporto priemonių registracijos paslaugų teikimą

„Hollister Lietuva“ planuoja plėtrą: ieškos 130 specialistų