Parduodamo garažo skelbimas sukrėtė internetą

skelbiu.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kiekvienas žmogus, net ir neturintis gyvenime nieko bendra su reklama ar marketingu, puikiai žino, kad daug didesnė galimybė ką nors parduoti atsiranda pateikus įdomesnį skelbimą. Šia tiesa akivaizdžiai tiki ir vieno skelbimo autorius, bandantis parduoti nukeliamą metalinį garažą.

Skelbimas portale „skelbiu.lt“ pasirodė vėlų balandžio 21 d. vakarą ir greitai paplito internete. Autorius garažą, šiuo metu stovintį A. Juozapavičiaus pr., Žemuosiuose Šančiuose, pristato kaip subkultūrą su gilia išliekamąja verte ir pastebi, kad išnykus garažui nebeliks dalelės mūsų tautos. Taip pat atkreipia dėmesį į dažnai įžvelgiamus garažo trūkumus.

„Daugelis jaunosios kartos atstovų į metalinį garažą žvelgia skeptiškai, mat jame nepatogu darytis „selfį“ arba nėra galimybės įsivesti šviesolaidį internetą (dėl to, kad jis neturi adreso) ir žaisti kompiuterinius žaidimus“, – rašo skelbimo autorius.

Tačiau daug didesnis dėmesys yra skiriamas visuomenei teikiamai garažo naudai ir privalumams, kurie, anot autoriaus, yra įrodomi Didžiojoje Britanijoje ir Kalifornijoje atliktų ilgus metus trukusių tyrimų dėka.

Skelbime pristatomi tyrimai nurodo, kad garažas nėra kenksmingas, mat geležis yra „gamtoje natūraliai išnykstanti medžiaga“, kurią, ne gana to, dar galima ir perdirbti. Tiesa, pastebima, kad garažas jokiu būdu nėra ginklas ir nesvarbu, kiek išgėręs būtų garažo savininkas, juo nepartrenksi nei vieno žmogaus ar gyvūno.

Prie privalumų autorius išvardija net 10 punktų, apimančių įvairius garažo teikiamos naudos aspektus. Punktai yra tikrai išradingi ir priverčiantys nusišypsoti.

„Savivaldybėse, kuriose didesnis skaičius motociklų, mopedų, dviračių nevyksta korumpuoti konkursai platinti gatvėms ir statyti papildomiems tiltams, nes nėra eismo kamščių. Spėkite, kur geriausia laikyti dviratę priemonę?“ – šiuo ir panašiais teiginiais autorius įtikinėja skelbimą peržiūrinčius žmones įsigyti jo parduodamą garažą.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija pabandė susisiekti su skelbimo autoriumi, tačiau pirmą kartą į skambutį nebuvo atsiliepta, o antrąjį kartą po kelių signalų skambutis buvo atmestas. Tai, reikia pripažinti, verčia abejoti skelbimo tikrumu.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvos ekonomika kol kas pandemiją atlaikė žymiai geriau, nei tikėtasi

Paaiškino, ar įrenginių kameros užklijavimas padeda apsaugoti savo privatumą

Be veido kaukės Jonavos „Maximoje“ siautėjęs recidyvistas nurimo tik jį prirakinus prie turėklų

Apžvelgė Kauno biurų rinką: galimybių plėtrai - daug

Teisingumo ministerija siūlo kaip kardomąją priemonę dažniau skirti piniginį užstatą

Važiuojant link Drąseikių - 3 automobilių avarija

A. Užkalnis vėl apsilankė Kaune: išbandė dar vieną japonų restoraną

Zapyškio „Stuboje“ nuolat verda veiksmas

Atsako advokatė: paaiškėjo, kad auginau kito vyro vaiką – ar turiu teisę į turtinės ir moralinės žalos atlyginimą?

Kauno apskrityje - vėl didžiausias naujų COVID-19 užsikrėtimų skaičius