Paskelbta, kaip vyks susisiekimas tarp Vilniaus ir Kauno uždarius pagrindinį šalies oro uostą – Kas vyksta Kaune

Paskelbta, kaip vyks susisiekimas tarp Vilniaus ir Kauno uždarius pagrindinį šalies oro uostą

BNS 2017/04/06 11:22
Archyvas / R. Tenio nuotr.

Šių metų vasarą mėnesį rekonstruojant Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo taką, keleivius iš Vilniaus į Kauno oro uostą, kur bus perkelta didžioji dalis skrydžių, žada vežti dvi autobusų bendrovės – „Ollex“ ir „Toks“.

Šios bendrovės pranešė apie planus didinti maršrutų skaičių bei kurti naujus maršrutus į Kauno oro uostą – jie bus suderinti su skrydžių tvarkaraščiu, pranešė Lietuvos oro uostai.

Be to, į Kauną bus galima nuvykti traukiniu, o nuo geležinkelio stoties – miesto viešuoju transportu.

Vilniaus oro uosto tako rekonstrukcija vyks nuo liepos 14 dienos iki rugpjūčio 17 dienos. Jos metu bus pakeista tako danga, įrengtos naujos drenažo ir lietaus surinkimo sistemos, atnaujinta signalinių žiburių valdymo sistema. Darbus atliks Latvijos bendrovės „A.C.B“ vadovaujamas konsorciumas.

Vasaros sezono metu iš trijų Lietuvos oro uostų skraidina 17 oro bendrovių – iš Vilniaus, Kauno ir Palangos galima skristi 69 kryptimis į 59 miestus 26 šalyse.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA