Vagystės Dainavos poliklinikoje baigsis?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariate Kriminalinės policijos skyriuje yra atliekami 3 ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl vagysčių, įvykdytų laikotarpiu nuo vasario 2 iki 27 d. Kaune, Pramonės pr. esančioje poliklinikoje.

Kovo 24 d., galimai bandant įvykdyti vieną iš nusikalstamų, buvo pastebėta romų tautybės moteris, gimusi 1982 metais. Įtariamąją Z. A., nusikaltimo vietoje besikėsinančią į svetimą turtą, sulaikė vyras, gimęs 1978 m. Jis nedelsiant apie tai pranešė Kauno apskr. VPK Kauno m. Dainavos PK pareigūnams, kurie atvykę į įvykio vietą atliko neatidėliotinus pirminius procesinius veiksmus: apklausė nukentėjusį asmenį, įvykio vietoje išėmė daiktinius įrodymus, apklausė liudytojais įvykį mačiusius asmenis.

Z. A. taip pat buvo apklausta, jai pareikšti įtarimai dėl galimai įvykdytos nusikalstamos veikos ir paskirtos kelios kardomosios priemonės. Nustačius, kad ši moteris įvykdė galimai ne vieną vagystę, ikiteisminiai tyrimai buvo sujungti ir juos toliau atlieka Kauno apskr. VPK Kauno m. Dainavos PK pareigūnai.

Vykdomų nusikaltimų braižas buvo panašus, piniginės poliklinikoje grobdavo pastebėjusi ant suoliuko padėtas nesaugomas rankines, kurias turėdavo su savimi nukentėjusieji asmenys. Nukentėjusiųjų nuo vagysčių asmenų amžius – nuo 26 metų iki 76 metų amžiaus.

Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai vasarą išnaudojo kitaip: pėsčiomis keliavo iki Palangos

Jaunieji žalgiriečiai pranoko varžovus ir išplėšė trofėjų

Iš savivaldybės patalpų iškraustomas istorinės technikos muziejus: buvome apgauti

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos? (papildyta)

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę