Vairuojančios Kauno moterys gali atsikvėpti: įtariamasis sulaikytas dviem mėnesiams – Kas vyksta Kaune

Vairuojančios Kauno moterys gali atsikvėpti: įtariamasis sulaikytas dviem mėnesiams

delfi.lt 2017/04/03 16:50
DELFI nuotr.

Pirmadienį Kauno apylinkės teisme sprendžiama, kokią kardomąją priemonę skirti dviejų moterų užpuolimu ir apiplėšimu įtariamam Egidijui Kartanui. Abi moteris įtariamasis užpuolė įlipęs į jų automobilius ir grasindamas peiliu. Tiesa, plėšiko grobis nebuvo didelis.

Šeštadienio rytą Kauno policija išplatino įtariamojo nuotrauką ir per žiniasklaidą kreipėsi į visuomenę prašydama pagalbos ieškant šio vyro, o šeštadienio vakarą Kauno policija pranešė, kad įtariamasis jau sučiuptas, anksčiau teistas vyras (gimęs 1972 m.) sulaikytas Kaišiadorių r.

Kovo 26 d. apie 19 val. Kaune, Baltų pr., prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje į moters automobilį „Peugeot 206″ įsėdo nepažįstamas vyras. Rankoje laikydamas peilį, liepė nuvežti į kitą mikrorajoną.

Pirminiais duomenimis, iš moters piniginės jis paėmė 10 eurų, mokėjimų ir internetinės bankininkystės korteles, iš daiktadėžės – laikrodį. Padaryta 130 eurų žala.

Kovo 27 d. apie 20.40 val. Kaune, Baltų pr., prekybos centro aikštelėje į automobilį „Ford Focus” įsėdo nepažįstamas vyras ir, rankoje laikydamas peilį, vairuotojai liepė sėdėti. Tačiau moteris pabėgo iš automobilio, tuomet vyras pasiėmė pirkinių krepšį su prekėmis, kurių vertė 5,76 euro, ir pasišalino.

Dėl abiejų atvejų Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate atliekami ikiteisminiai tyrimai.

Teismas vyrą leido suimti dviems mėnesiams.

Daugiau informacijos skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA