Socialinių būstų plėtra: savivaldybė perka butus – Kas vyksta Kaune

Socialinių būstų plėtra: savivaldybė perka butus

Asociatyvi nuotr. / Kaunas.lt nuotr.

Kauno miesto savivaldybė ieško butų, kurie bus skirti socialiniams būstams. Pasiūlymų savivaldybė laukia iki balandžio 27 dienos.

Kauno miesto savivaldybė plėsdama savo socialinio būsto fondą skelbiamų derybų būdu perka socialinį būstą Kauno mieste. Bus perkamos ne mažesnio kaip 25 kv. m ir ne didesnio kaip 40 kv. m naudingojo ploto vieno kambario ir ne didesnio kaip 58 kv. m naudingojo ploto dviejų kambarių gyvenamosios patalpos, t. y. bendro gyvenamųjų kambarių ir kitų būsto patalpų (virtuvių, sanitarinių mazgų, koridorių, įmontuotų spintų, šildomų lodžijų ir kitų šildomų pagalbinių patalpų) ploto.

Į naudingąjį gyvenamųjų patalpų plotą neįskaitomas balkonų, terasų, rūsių, nešildomų lodžijų plotas. Komisija turi teisę priimti motyvuotą sprendimą pirkti gyvenamąsias patalpas, kurių plotas ne daugiau kaip 3 proc. skiriasi nuo reikalaujamo ploto.

Perkamos gyvenamosios patalpos turi būti namuose, statytuose ne anksčiau kaip 1978 metais. Šis reikalavimas netaikomas gyvenamosioms patalpoms, esančioms mūriniuose namuose, kurių atnaujinti (modernizuoti) stogai (išskyrus namus su šlaitiniais stogais) ir namų šilumos punktai, kai ne vėliau kaip iki derybų pradžios pateikiami atnaujinimą įrodantys dokumentai.

Jei gyvenamasis namas, kuriame yra parduodamos gyvenamosios patalpos, yra atnaujintas, laimėjęs kandidatas iki derybų, bet ne vėliau kaip iki galutinio sprendimo dėl laimėjusių kandidatų priėmimo, turės pateikti dokumentus, įrodančius, kad parduodamų gyvenamųjų patalpų savininkas neturi jokių įsiskolinimų už atliktus gyvenamojo namo atnaujinimo darbus.

Gyvenamosios patalpos, esančios (įrengtos) buvusiuose bendrabučiuose bei mediniuose ar karkasiniuose namuose, įrengtos pusrūsiuose, palėpėse, užstatytuose koridoriuose, taip pat neįrengtos ir poilsiui skirtos gyvenamosios patalpos bei gyvenamosios patalpos, šildomos krosnimis ar elektra nebus perkamos.

Kandidatai Pirkimo dokumentus laisvai ir nemokamai iki balandžio 27 d. 9:30val. gali gauti Kauno miesto savivaldybės administracijos Būsto valdymo skyriuje (107 kabinete, J. Gruodžio g. 9). Pirkimo dokumentai viešai skelbiami ir interneto puslapyje čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA