Per „Žalgirio” rungtynių pertraukėlę publikos dėmesį prikaustė šoklusis apsauginis | Kas vyksta Kaune

Pergale ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pradžiugino komandos gerbėjus, Atėnų „Panathinaikos“ ekipa nukauta aštuonių taškų skirtumu: 64:56, o už gerą žaidimą komandai savo šokį sušoko Žalgirinis ir arenos apsaugos darbuotojas. Šokiui abejingų neliko.

Apie 40 sekundžių trukęs pasirodymas atliktas pertraukos metu, didžiuosiuose ekranuose pasirodymą matė visi lankytojai.

Lankstų ir ritmą puikiai jaučiantį apsaugos darbuotoją plojimais palaikė visa arena, jam prilygti bandė apstulbęs Žalgirinis, visgi, šįkart aplinkinių simpatijas neabejotinai susižėrė apsauginis, dirbantis įmonėje „Ekskomisarų biuras”.

Šokio įrašas paplito socialiniuose tinkluose, kur tokiu apsauginio elgesiu vieni žavisi, kiti lygina su panašiais pasirodymas NBA rungtynių metu, o treti svarsto ar tai nebuvo surežisuotas pasirodymas, tačiau, kad ir kaip bebūtų – tai puiki proga nusišypsoti ir pakelti nuotaiką.