Kylančius į Milikonių kalną pasitinka naujas šviesoforas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo, kad Šilainiuose pradėjo veikti naujas, automobilių eismą ribojantis ir pėsčiųjų gyvybes sieksiantis išsaugoti šviesoforas.

Kaip skelbia miesto savivaldybė, Žemaičių plento ir Žaibo gatvių sankirtoje įrengta pėsčiųjų perėja buvo nesaugi, per tris metus šioje vietoje įvyko 6 įskaitiniai eismo įvykiai, kurių metu sužaloti pėstieji. Tai vieta, kuri pažymėta juodąja dėme.

Tikimasi, kad naujas šviesoforas padidins eismo saugumą šioje itin judrioje kelio atkarpoje ir padės išvengti skaudžių nelaimių.

Kauno vairuotojai spėja, kad pradėjus veikti šiam naujam šviesoforui, eismas į Milikonių kalną taps dar labiau apkrautas, o eismo spūstys tik ilgės.

Kiti pastebi, kad šviesoforas pasitarnaus ir visą parą veikiančio alkoholio prekybos vietos klientams, kurie naujo šviesoforo pagalba, nors ir svirduliuodami, saugiai pasieks savo kelionės tikslą.

Kaip bebūtų, jis turėtų pasitarnauti iš viešojo transporto stotelės judria gatve einantiems kauniečiams, kurie dar turės priprasti prie šio naujo įrenginio, mat pastebima, jog kol kas atsiranda per gatvę bėgančių degant raudonam šviesoforo signalui, nelaukiant kol užsidegs leidžiama šviesa.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pastebi, kad už kelių šimtų metrų nuo naujosios šviesoforu reguliuojamos pėsčiųjų perėjos, yra Grušo ir Baltijos gatvių sankryža, kuria galėtų saugiai pereiti ir pėstieji. Tačiau iki minėtos gatvės dalies nusigauti pėsčiajam nėra lengva dėl nesutvarkytų šaligatvių abejose gatvės pusėse.

99 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune atidarytas pirmasis Baltijos šalyse „Moxy“ viešbutis

Į Astravo atominę jėgainę pradėtas krauti branduolinis kuras

Iš izoliacijos patalpų pabėgo koronavirusu sergantis Afganistano pilietis

Kauniečiai apsiginklavę: rasta ne tik krūva šovinių, bet ir neteisėtas ginklas

Skaitytojai nerimauja, kad naktiniai garsai susiję su Astravo jėgainės paleidimu

Dėl nedėvimos kaukės policijai įkliuvęs kaunietis baudos dydį aiškinsis teisme

Prezidentas ir vėl ragina A. Verygą greičiau grįžti į darbą

V. Matijošaitis dėl įtemptos koronaviruso situacijos kreipėsi į kauniečius

Netikėta sėkmė: žydiško Kauno istorijos į ekskursijas sutraukia būrius smalsuolių

Rudenį Kaune atsidarys nauja mokykla – žada pradinio ugdymo naujovių