Sausakimšoje arenoje kauniečiai šventė Vasario 16-ąją

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiams aktyviai švenčiant Vasario 16-ąją, pavakariui dalis jų išsiskirstė į šventinius koncertus. Į „Žalgirio“ arenos koncertą susirinko tūkstančiai žmonių, laisvos vietos rasti buvo neįmanoma. Žmonės čia rinkosi išgirsti Prezidento Valdo Adamkaus sveikinimo ir koncerto.

Renginio pradžioje V. Adamkus pasveikino susirinkusiuosius: „Neginčijamas faktas, kad Lietuva augo Kauno apsuptyje. Kaunas augino patriotišką jaunąją kartą. Manau, tai darė didžiulę įtaką per visą okupacijos laikotarpį, išaugo karta, pasiryžusi ginti savo laisvę. Ji padėjo milžinišką auką, ant Lietuvos laisvės aukuro. Į ateitį žvelgiu labai optimistiškai, ypač kalbant apie jaunimą, turime puikų supratimą, kas yra laisvė. Linkiu, kad neišblėstų laisvės ir nepriklausomybės dvasia, ne tik mūsų, bet ir ateinančių kartų“, – kalbėjo V. Adamkus. Vėliau jis ir kiti garbūs svečiai pasirašė ant Kauno miesto vėliavos.

Ant scenos daugiausiai lietuviškas, patriotines dainas lipo dainuoti Kauno bigbendas, Linas Adomaitis, Jazzu, Vidas Bareikis, Bjelle, grupė „Rondo“ bei kiti. Publikoje buvo galima išvysti įvairiausio amžiaus žmonių, atsidėkodami muzikantams už pasirodymus, žmonės ne tik negailėjo ovacijų, bet ir mojavo trispalvėmis, laikytomis bene kiekvieno atėjusiojo rankoje.

Tiesa, į šį renginį buvo galima patekti tik su kvietimais, juos dalijo seniūnijose, mokyklose, neįgaliųjų bendruomenėse, medicinos bei policijos darbuotojams, darželiuose; per Vasario 16-osios renginį, 500 nemokamų bilietų anksčiau dalinti miesto savivaldybėje, portalo „Kas vyksta Kaune“ duomenimis, iš ten bilietai buvo kaip mat iššluoti. Anot renginio organizatorių, kvietimų sistema taikyta apsidraudžiant, kad arenos neužplūstų žymiai didesnis kiekis žmonių, kurio nebūtų įmanoma sutalpinti.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai