Sausakimšoje arenoje kauniečiai šventė Vasario 16-ąją

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiams aktyviai švenčiant Vasario 16-ąją, pavakariui dalis jų išsiskirstė į šventinius koncertus. Į „Žalgirio“ arenos koncertą susirinko tūkstančiai žmonių, laisvos vietos rasti buvo neįmanoma. Žmonės čia rinkosi išgirsti Prezidento Valdo Adamkaus sveikinimo ir koncerto.

Renginio pradžioje V. Adamkus pasveikino susirinkusiuosius: „Neginčijamas faktas, kad Lietuva augo Kauno apsuptyje. Kaunas augino patriotišką jaunąją kartą. Manau, tai darė didžiulę įtaką per visą okupacijos laikotarpį, išaugo karta, pasiryžusi ginti savo laisvę. Ji padėjo milžinišką auką, ant Lietuvos laisvės aukuro. Į ateitį žvelgiu labai optimistiškai, ypač kalbant apie jaunimą, turime puikų supratimą, kas yra laisvė. Linkiu, kad neišblėstų laisvės ir nepriklausomybės dvasia, ne tik mūsų, bet ir ateinančių kartų“, – kalbėjo V. Adamkus. Vėliau jis ir kiti garbūs svečiai pasirašė ant Kauno miesto vėliavos.

Ant scenos daugiausiai lietuviškas, patriotines dainas lipo dainuoti Kauno bigbendas, Linas Adomaitis, Jazzu, Vidas Bareikis, Bjelle, grupė „Rondo“ bei kiti. Publikoje buvo galima išvysti įvairiausio amžiaus žmonių, atsidėkodami muzikantams už pasirodymus, žmonės ne tik negailėjo ovacijų, bet ir mojavo trispalvėmis, laikytomis bene kiekvieno atėjusiojo rankoje.

Tiesa, į šį renginį buvo galima patekti tik su kvietimais, juos dalijo seniūnijose, mokyklose, neįgaliųjų bendruomenėse, medicinos bei policijos darbuotojams, darželiuose; per Vasario 16-osios renginį, 500 nemokamų bilietų anksčiau dalinti miesto savivaldybėje, portalo „Kas vyksta Kaune“ duomenimis, iš ten bilietai buvo kaip mat iššluoti. Anot renginio organizatorių, kvietimų sistema taikyta apsidraudžiant, kad arenos neužplūstų žymiai didesnis kiekis žmonių, kurio nebūtų įmanoma sutalpinti.

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno policininkų reidas: teko sustabdyti ne vieno motociklininko kelionę

Prezidentė susitiko su naujai išrinktu šalies vadovu: pažadėjo savo ir komandos paramą

Į EP išrinkta A. Maldeikienė: negaliu dirbti su žmonėmis, kurie parduos politiką už postą

Rinkimuose pralaimėjusi I. Šimonytė: draugais su R. Karbauskiu nebūsime

Atsako advokatė: ar turi teisę buvęs sutuoktinis riboti bendravimą su vaiku?

Svarbiausios G. Nausėdos porinkiminės mintys: apie Seimą ir Vyriausybę

Už nemokamus plastiko maišelius siūlomos baudos

Kauniečio vairuotojo eksperimentas: kuo viena savitarnos plovykla pranašesnė prieš kitas?

Staigmena po rinkimų nakties: Karo muziejaus skulptūroms užrištos akys

I. Šimonytės atsakas į G. Landsbergio siūlymą: svarstyti kol kas per anksti