Arenoje tūkstančiai žmonių Valentino dieną sutiko kitaip

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tūkstančiai žmonių antradienio vakarą suplūdo į „Žalgirio“ areną, jie meilės dieną sutinka šventėje „Valentino diena kitaip“. Kaip? Organizatorių teigimu – prasmingiau, kokybiškiau, sakraliau.

Šventės pradžia buvo įspūdinga – susižiedavo jauna pora – Rokas ir Dovilė.

Katalikų organizuotame renginyje savo mintimis ant scenos pasidalino buvęs krepšininkas Laurynas Jacevičius: „Jei sutiksi dievą – niekad toks pats jau nebebūsi, dievas yra meilė… Esu aštuonis mėnesius vedęs, tai žymiai sunkiau, nei aš galvojau. Apologetas M. Ramsey yra pasakęs: „Jei kuris iš jūsų mano, kad esate geras, yra tik vienas būdas išlipti iš šios saviapgaulės – susituokti“. – Šie žodžiai mano gyvenime pasitvirtino. Noriu, kad kiekvienas pažintų dievą, tuomet pažinsite tikrą meilę“, – linkėjo L. Jacevičius.

Kunigai susirinkusiesiems linkėjo meilę reikšti ne materialiais dalykais, o rūpesčiu, pagalba, meile. Vėliau ganytojai nuo scenos palaimino visus lankytojus.

Prieš dešimtmetį renginys startavo kukliu jaunimo renginiu, skirtu jaunimo renginiu, kalbančiu apie atsiduodančią ir dovanojančią meilę. Penktaisiais renginio metais žmonės nebetilpo į Kauno arkivyskupijos salę, todėl kitąmet buvo išdrįsta renginį perkelti į tuomet naujai atsidariusią „Žalgirio“ areną. Nuo tada šventė skirta ne tik jaunimui ar poroms, bet kiekvienam žmogui, ieškančiam gilesnės, platesnės meilės prasmės.

Šiais metais Kauno arkivyskupija jau 10-ąjį kartą visus kvietė mylėti „kitaip“, tiesiog krentant į meilę. „Kiekvienas galime skirtingai suprasti, ką reikštų „kristi į meilę“, renginio organizatoriai turi omenyje „kristi į meilę“, kuri yra nuotykis, pasitikėjimas Dievu ir gyvenimas pagal jo dovanotą pašaukimą, tačiau tai ir paraginimas nelikti savo komforto zonoje, bet žengti ryžtingą žingsnį“, – prieš renginį teigė projekto koordinatorė Vaida Spangelevičiūtė-Kneižienė.

Arenoje švenčiant šv. Valentino dieną šįvakar koncertavo: grupė „Kūjeliai“, Mantas Jankavičius, Ieva Narkutė, Kauno miesto simfoninis orkestras, „Žalvarinis“, Vilniaus šv. Jonų bažnyčios „Gospel“ choras ir kt.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Deimantinėje lygoje“ - svarbus kauniečio A. Gudžiaus startas

Į Palangą plūstant poilsiautojams – pareigūnų perspėjimas: šįkart būkite ypač budrūs

„Žalgiris“ sužinojo Eurolygos tvarkaraštį: pirmame ture – vėl su „Baskonia“

Kaunietis įpykęs: kodėl sudarkytas visiškai šviežiai paklotas asfaltas? (foto+video)

Sulaikytas kraupiu nužudymu Romainiuose įtariamas vyras

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką