Meilės simbolis užkliuvo: kauniečiams padovanota ledo skulptūra sunaikinta pirmą naktį

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytmetį kauniečiai pastebėjo, kad ties Laisvės alėjos fontanu tik vakar pastatyta ledo skulptūra suniokota. Įtariama, kad meilės simbolį iš ledo sunaikino grėsmingai nusiteikę kauniečiai.

Kaip jau skelbėme, ketvirtadienį prie pagrindinės miesto susitikimo erdvės – Laisvės alėjos fontano, buvo pastatyta širdies formos ledo skulptūra. Ja pasidžiaugti buvo kviečiami visi miesto įsimylėjėliai. Tiesa, ją pamatyti gyvai turėjo galimybę tik nedaugelis, nes penktadienį ji visiškai sulaužyta.

Kauno apskrities policijos atstovė spaudai Odeta Vaitkevičienė patikino, kad kol kas jokio pranešimo apie turto sunaikinimą negauta, tačiau policijos pareigūnai, sulaukę užklausų iš žiniasklaidos, žada peržiūrėti filmuotą medžiagą iš Laisvės alėjoje įrengtų apsaugos vaizdo kamerų ir išsiaiškinti, kas galėjo taip pasielgti.

Statant ledo skulptūrą buvo manoma, kad ji išsilaikys, kol lauke tvyros šaltukas. Pastatytos skulptūros aukštis siekė 2 metrus, jai pagaminti prireikė daugiau kaip pusės tonos vandens, iš kurio ledas buvo šaldomas tris dienas, iš viso naudota 750 kg ledo. Skulptoriaus Daliaus Dregvos kūrinys išpjaustytas per maždaug 6 valandas. Teigiama, kad tokios skulptūros kaina siekia porą tūkstančių eurų.

Prie fontano pasitinka ledinė širdies formos skulptūra: dar viena vieta prisipažinti meilėje Kaune 29 nuotr.

Vienas iš ledinę širdį kūrusių skulptorių Paulius Orlovas portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė, kad vieta skulptūrai pasirinkta neatsitiktinai – Laisvės alėja laikoma miesto širdimi, tad ir simbolinę širdį čia įkurdinti nutarta.

„Ledo skulptūros Lietuvoje retas atvejis, tad stengiamės grąžinti šiam menui populiarumą ir suteikti žmonėms šiltas emocijas, džiaugsmą“, – pažymėjo P. Orlovas.

329 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo (papildyta)

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys