Kaune už daugiau nei milijoną eurų ties naują dviračių taką – Kas vyksta Kaune

Kaune už daugiau nei milijoną eurų ties naują dviračių taką

Archyvo nuotr.

Kaunas tampa vis draugiškesnis dviratininkams – miesto savivaldybė planuoja plėsti dviračių takų tinklą.

Šįkart miesto valdžios akiratyje – dar vienas projektas, kuris turėtų itin pradžiuginti automobilius į dviračius iškeisti mėgstančius Aleksoto gyventojus. Planuojama įrengti daugiau nei 4 kilometrų ilgio pėsčiųjų-dviračių taką, kuris driektųsi Veiverių gatvėje nuo Vytauto Didžiojo tilto iki Kauno ribos.

Pasak projektą iniciavusių savivaldybės Aplinkos apsaugos ir Plėtros programų ir investicijų skyrių, dviračių takas turėtų ne tik pagerinti susisiekimą mieste, bet ir paskatinti dar daugiau kauniečių naudotis dviračiais, o tai prisidėtų ir prie taršos mažinimo mieste.

„Įgyvendinant projektą planuojama rekonstruoti esamą pėsčiųjų takų ir šaligatvių dangą, naujai įrengti dviračių taką, poilsio vietas su dviračių stovais, suolais ir šiukšliadėžėmis“, – teigiama projekte.

Viso projekto vertė numatoma 1 118 686,81 euro, iš kurių trečdalis galėtų būti pritraukta iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų, tad miestui naujasis pėsčiųjų-dviračių takas atsieitų kiek mažiau nei 800 tūkst. eurų.

Reikalingas lėšas iš miesto savivaldybės tikimasi numatyti 2017 ir 2018-ųjų metų biudžetų projektuose.

Kauno dviračių takų žemėlapis 2016

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT